Na odcinku specjalnym #4: Spotkaj się z Miko Marczykiem i Szymonem Gospodarczykiem

Już 16 grudnia o godzinie 18 kibice będą mogli spotkać się z Mikołajem Marczykiem i Szymonem Gospodarczykiem! Wydarzenie z cyklu „Na Odcinku Specjalnym” będzie okazją do rozmowy z załogą Wicemistrzów Polski o motorsporcie, podsumowania minionego sezonu RSMP 2018, a także sprawdzenia swoich możliwości i rywalizacji z samym Miko Marczykiem za kierownicą ŠKODY Fabia R5 w symulatorze na wirtualnym odcinku specjalnym! Spotkanie odbędzie się w klubie Ęklawa w Tomaszowie Mazowieckim, a rozmowę z załogą ŠKODA Polska Motorsport poprowadzi Piotr Gierczak – pasjonat i sędzia sportu samochodowego.

Na to wydarzenie każdy kibic rajdowy może bezpłatnie zapisać się, wysyłając maila na nos4eklawa@gmail.com, podając w treści imię, nazwisko oraz ilość biletów, które będzie można odebrać przy wejściu na spotkanie.

Mikołaj Marczyk:

Już 16 grudnia zapraszam Was wszystkich serdecznie na spotkanie ze mną i Szymonem, które odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim. Porozmawiamy o minionym sezonie, zespole ŠKODA Polska Motorsport, naszej współpracy, planach na przyszłość, a także odpowiemy na Wasze pytania. Dla ambitnych zorganizujemy konkurs jazdy na symulatorze, gdzie będziecie mogli wsiąść za kierownicę naszej ŠKODY Fabia R5. Do zobaczenia!

Szymon Gospodarczyk:

Zapraszam wszystkich naszych kibiców i osoby zainteresowane motorsportem na spotkanie, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej wspólnej pasji. Trochę poopowiadamy o minionym sezonie, przyszłości, a także naszych przygotowaniach do poszczególnych rajdów, jak i całego sezonu. Odpowiemy też na wszystkie Wasze pytania. Dowiecie się, czym zajmujemy się między wspólnymi startami, opowiem o moim doświadczeniu nie tylko z rajdów płaskich, ale także o startach w Pucharze Świata Cross Country i Dakarze. Do tej pory nie mieliśmy okazji uczestniczyć w takim wydarzeniu, bardzo się cieszę, że wreszcie jest to możliwe i jeszcze raz serdecznie zapraszam!

Sponsorami wydarzenia są: PHU GRABEX, REKLAMA & DRUKARNIA KUMART, MTK SERWIS PL, ODYS TRANSPORT, JAKOŚĆ MYJNI PORT CARWASH, KLUB KULTURA KAWA ĘKLAWA FIRMA TRANSPORTOWA BOŻENA ŚLIWKA Media Dziennik Łódzki, Magazyn Tomaszowski Tele Team TV, Radio Fama, Melonic Media, OWS craftwork, Tomaszowski Informator Tygodniowy TIT oraz WRC NEWS.