Nagrody Prezydenta Miasta Tarnowa dla kartingowców

W dniu 12 maja 2016 roku podczas uroczystej X Gali Sportu Miasta Tarnowa nastąpiło wręczenie nagród, wyróżnień i stypendiów sportowych dla zawodników, trenerów i działaczy tarnowskich klubów sportowych za osiągnięcie w roku 2015 wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym. Ponadto Prezydent Miasta Tarnowa Pan Roman Ciepiela podziękował osobom i organizacjom, które współpracują z Gminą Miasta Tarnowa w realizacji zadań na rzecz lokalnej społeczności z zakresu sportu i kultury fizycznej. 
11543077_939656522722908_1703378641_o
– To wielka satysfakcja być w gronie osób, które na co dzień przekraczają sportowe granice. Jesteście dumą naszego miasta. Dlatego serdecznie Wam dziękuję i gratuluję sukcesów sportowych, które są potwierdzeniem umiejętności i talentu, świadectwem zaangażowania i wytężonej pracy. Życzę by nadal skutecznie udawało Wam się walczyć z własnymi słabościami i osiągnąć kolejne jeszcze większe sukcesy. Będziemy Wam w tym pomagać – mówił podczas uroczystości Prezydent Tarnowa.
Podczas uroczystej Gali Sportu Miasta Tarnowa, wśród ponad dwustu zawodników, trenerów i działaczy sportowych różnych dyscyplin sportowych nagrody za rok 2015 od Pana Prezydenta Miasta Tarnowa otrzymali nasi klubowi zawodnicy TTSK K-TEAM Tarnów: Kacper Szczurek, Piotr Dembiński, Marcel Kuc, Kajetan Gawron, Karol Panek, Szymon Marut, Krzysztof Gardziel oraz trenerzy i działacze sportowi: Łukasz Kiwior, Paweł Leskiw, Franciszek Smołucha, Bartosz Warzecha, Rafał Kiwior. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych laurów sportowych w roku 2016, zadowolenia i satysfakcji z uprawiania tak pięknej dyscypliny sportów motorowych jaką jest karting.
inf.pras.

Dodaj komentarz