Nareszcie!

– Trochę wody w okolicznych rzekach upłynęło, śniegi stopniały, a my – Mariusz Brylski i Sławomir Szpot, zawodnicy BS Rally Team wracamy na rajdowe. Cieszymy się, że możemy znów tutaj być – przyznaje Sławomir Szpot, pilot załogi.

Nieco przeciągnęły się nam przygotowania do sezonu 2019, ale nie chcieliśmy niczego robić po łebkach – wyjaśnia z kolei Mariusz Brylski, kierowca. – Mieliśmy czas na dobre przygotowanie samochodu, poprawę zawieszenia i hamulców. Chcemy przede wszystkim być konkurencyjni w klasie i czerpać z naszej jazdy przyjemność. Na kilka dni przed kolejną rundą „Tarmaca” jesteśmy gotowi. Trochę dziwnie to brzmi, ale to prawda – dodaje z uśmiechem.

Duet Brylski / Szpot opuścił pierwszą rundę Tarmac Masters 2019, ale przed nimi jeszcze bogaty program startów. W weekend 17 – 18 maja zawodnicy wystartują w 2. Rally Kipard – 2. rundzie Tarmac Masters 2019. W okolicach Stronia Śląskiego, gdzie będzie baza rajdu, czeka na nich 6 odcinków specjalnych o łącznej długości 33,7 km. W swojej klasie Mariusz i Sławek będą mieli aż 23 rywali, a w całym rajdzie wystartuje 107 załóg. To więcej niż podczas Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski!
Zawodnicy BS Rally Team planują przede wszystkim start w 5 pozostałych rundach Tarmac Masters 2019. Jeżeli uda się wszystko dopiąć, chcieliby wystartować także w dwóch rajdach w Czechach. Treningowo będziecie mogli ich zobaczyć także w BSK TECH Wyścigach Górskich. A tymczasem – trzymacie kciuki za zawodników startujących Hondą Civic z numerem 76. Nowy rozdział nadchodzi. Nareszcie!

Pozdrawiamy, BS Rally Team

inf.pras.