Nowa REKRUTACJA do tarnowskiej sekcji kartingowej

Zapraszamy na szkolenia i treningi dla dziewcząt i chłopców. Super nauka i doskonalenie właściwej techniki jazdy już od 5-go roku życia.
Spróbuj sportu kartingowego i postaw swój pierwszy krok w motorsporcie! Na tarnowskim torze Speed Race trwa nabór dziewcząt oraz chłopców z roczników 2011, 2010, 2009 i starszych w wieku szkolnym do sekcji kartingowej, która jest idealną propozycją na rozwijanie swoich pasji i marzeń motoryzacyjnych.

Przyszedł czas na szukanie nowych talentów, przyszedł czas na nowych Mistrzów.
Klub TTSK K-TEAM Tarnów serdecznie zaprasza najmłodsze dzieci oraz młodzież szkolną na szkolenia i treningi w tarnowskiej sekcji kartingowej!Przyjdź i zapisz swoje dziecko na “szkoleniowe jazdy kartingowe”, aby przekonać się, czy podoła wyzwaniu!
Już dziś zaplanuj wolny czas swojemu dziecku razem z zawodnikami kartingowymi na torze!
Nauka i doskonalenie jazdy już od 5-go roku życia!
Nowy nabór do sekcji kartingowej dla chłopców i dziewcząt. Zajęcia rozpoczną się już od października br.

Program szkolenia w sekcji kartingowej został opracowany z myślą o jak najdokładniejszym i najbardziej kompleksowym przygotowaniu młodych osób do wejścia w świat profesjonalnych wyścigów oraz nabycia właściwej techniki jazdy i umiejętności w bezpiecznym prowadzeniu pojazdów mechanicznych. Na zakończenie możliwość przystąpienia do egzaminu na certyfikat i licencję kartingową.
W szkoleniu uczestniczyć mogą dzieci już od 5 roku życia! Zajęcia prowadzone są przez trenerów, instruktorów, licencjonowanych zawodników kartingowych i wyścigowych.

Szczegółowe informacje dostępne są w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów, ul. Kochanowskiego 30, tel. 604 640 023 oraz na portalu: www.gokarty-tarnow.pl

Obecnie tarnowski karting, dzięki fachowej pracy w klubie sportowym TTSK K-TEAM Tarnów działającym w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych – Torze SPEED RACE TARNÓW jest najprężniej rozwijającym się ośrodkiem w Polsce. To w Tarnowie w ramach akcji “Przez zabawę do bezpieczeństwa” pracuje się z dziećmi i młodzieżą szkolną, osobami niepełnosprawnymi szkoląc i ucząc kartingowych adeptów już od piątego, czy nawet czwartego roku życia. 
Tarnowski klub posiada zawodników młodych i perspektywicznych, którzy mają już na swoim koncie wiele sukcesów sportowych w regionie i na arenie ogólnopolskiej, czy światowej.
Sport kartingowy jest najlepszą szkołą nauki właściwej techniki jazdy, a jednocześnie doskonałą formą wychowania młodego pokolenia przyszłych kierowców. Wypracowany przez tarnowski klub wysoki poziom szkolenia i doskonalenia techniki jazdy stał się najważniejszym elementem poprawy stanu bezpieczeństwa na polskich drogach.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
inf.pras.

 

Dodaj komentarz