Pasiewicz liczy na podium w Starym Kisielinie

Po udanych przed trzema tygodniami rundach na Torze Poznań, w najbliższy weekend, 4-5 czerwca Karol Pasiewicz z Łodzi stanie do rywalizacji o kolejne punkty w Rok Cup Poland. Zawody odbędą się pod Zieloną Górą na Wallrav Race Center w Starym Kisielinie.

2016-06-03_pasiewicz_media1

W piątej i szóstej rundzie pucharu Karol mocno podgonił czołową trójkę kategorii Mini Rok. Naturalnym celem dla 10-latka z V-Kart Team będzie walka o awans na podium punktacji. Reprezentantowi Automobilklubu Wielkopolskiego do najniższego stopnia podium zajmowanego przez Piotra Protasiewicza brakuje tylko 19 punktów. Taki dystans jest dosyć łatwy do odrobienia, ponieważ weekend wyścigowy składa się z czterech punktowanych wyścigów.

– Na pewno chciałbym wskoczyć do trójki, ale łatwo nie będzie – przyznaje Karol Pasiewicz. – Mam nadzieję, że zespół pomoże mi dobrze ustawić wózek, żebym mógł walczyć o czołowe pozycje. Jeżeli dopisze mi szczęście to myślę, że uda się zrobić fajny wynik.

2016-06-03_pasiewicz_media2

Starty łodzianina wspierają czołowe marki z branży spawalniczej – Kemppi, Hypertherm oraz łódzki autoryzowany salon i serwis tych urządzeń Viktoria. Więcej informacji o Karolu Pasiewiczu można znaleźć na jego oficjalnej stronie internetowej pod adresemhttp://karolpasiewicz.pl/.

inf.pras.

Dodaj komentarz