PKN Orlen sponsorem Rotax Max Challenge Poland!

Nowym sponsorem serii ROTAX MAX CHALLENGE POLAND został Polski Koncern Naftowy ORLEN! Współpraca promotora serii Rotax z nowym sponsorem rozpoczyna się od sezonu rozgrywkowego 2017.

Czwarta Runda ROTAX MAX Challenge

To świetna informacja nie tylko dla wielu kierowców Rotax Max Challenge Poland, którzy zostaną objęci patronatem Akademii Orlen Team, ale również wszystkich sympatyków serii Rotax i kartingu w Polsce! Już podczas pierwszej rundy promotorzy Rotax Max Challenge Poland wręczą nominacje do Akademii Orlen Team 15 kierowcom. To najlepsi zawodnicy minionego sezonu, którzy będą kontynuować swoją karierę w sezonie 2017 w kategoriach Rotax.

– Mamy nadzieję, że współpraca z PKN Orlen przyczyni się do wzrostu popularności kartingu w Polsce w ogóle i pomoże wielu znakomitym talentom zapoczątkować wspaniałą karierę wyścigową – mówi Paweł Pankiewicz, promotor Rotax Max Challenge Poland.

Orlen angażuje się w Rotax Max Challenge już od pierwszych zawodów kartingowych, które odbędą się w Toruniu 8 kwietnia, gdzie kartingowcy zainaugurują kolejny sezon w Polsce.

Zaangażowanie największej firmy z segmencie paliwowym w Polsce w sport kartingowy to bezprecedensowe wydarzenie.

 

Zapraszamy 8 kwietnia do Torunia, gdzie na Awix Racing Arena odbędzie się inauguracja tegorocznego sezonu, prezentacja nowego sponsora serii Rotax Max Challenge Poland oraz wręczenie nominacji kierowcom do Akademii Orlen Team.

inf.pras.

Dodaj komentarz