Ponownie poświętują na torze

W sobotę 11. listopada w dniu Narodowego Święta Niepodległości w toruńskim MotoParku odbędzie się tradycyjny, coroczny już Track Day „Dzień Niepodległości” skierowany do posiadaczy driftowozów, rajdówek i innych sportowych maszyn.

 2014 - 1

W tym roku szczególny akcent położony będzie na drift. Dla drifterów przewidziano w sumie przeszło pięć godzin jazd po torze. W przerwach pomiędzy ich przejazdami na tor wpuszczane będą też inne auta. Bramy obiektu otwarte będą przez ponad dziewięć godzin od godz. 7.50. O 9.00 odbędzie się pierwszy briefing dla uczestników. Tuż po nim na tor wjadą pierwsze auta. W przerwach pomiędzy przejazdami drifterów (15 minut przerwy w ciągu każdej godziny) dopuszczone do przejazdów po torze mogą zostać inne samochody, także cywilne – nie przystosowane do rywalizacji w sporcie samochodowym. Zakończenie wydarzenia planowane jest po godzinie 16.00.

Koszt udziału w Drift Track Dayu to 200zł. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresami: redakcja@drift-magazyn.pl, media@niejadlik.com.pl oraz biuro@brokerdriftteam.pl. Od drifterów wymagane są przedpłaty.

W przypadku Open Track Day, skierowanego dla posiadaczy pozostałych maszyn, koszt uczestnictwa wynosi 50zł i pełnej rejestracji można dokonać w dniu wydarzenia na miejscu w biurze.

Na miejscu dostępna będzie mobilna wulkanizacja. Kaski zarówno dla kierowców, jak i pasażerów są obowiązkowe.

Więcej informacji na Facebooku (https://www.facebook.com/events/147447135869713/) oraz pod numerem telefonu: 605 58 57 51.

Tekst: Tomasz Niejadlik MEDIA

inf.pras.

Dodaj komentarz