Powrót na Pannonia Ring

Już w najbliższy weekend reprezentanci OLIMP Motorsport, Stanisław i Marcin Jedlińscy wystartują w czwartej rundzie Porsche Platinum GT3 CCCE. Tym razem zawodnicy najszybszego pucharu w Europie Środkowej zmierzą się z dobrze znanym Pannonia Ringiem, który już kilkukrotnie gościł w kalendarzu polskiego cyklu.

  image002 image003

image004 image005 

Zmagania na Węgrzech będą niezwykle zaciekłe, gdyż większość zawodników bardzo dobrze zna ten obiekt. Nitka Pannonia Rigu głównie gości zmagania motocyklistów, jednak jej szybkie i techniczne łuki są także sporym wyzwaniem dla kierowców samochodów. Ważne w ten weekend będzie więc opanowanie idealnej linii w zakrętach oraz maksymalna koncentracja, która pozwoli na optymalne pokonanie 4740 metrów. Marcin i Stanisław w przeszłości bardzo dobrze spisywali się na tym obiekcie, więc na pewno będą liczyć się w walce o czołowe lokaty.

image001

Zawodników OLIMP Motorsport po raz pierwszy zobaczymy na torze w piątek 24 czerwca, kiedy o 17:30 rozpocznie się sesja treningowa. Później rywalizacja będzie coraz mocniejszy przybierać na silę – w sobotę punktualnie o 9:00 odbędą się kwalifikacje, które zadecydują o ustawieniach na polach startowych do obu wyścigów. Pierwszy z nich zostanie rozegrany jeszcze tego samego dnia o 14:15. Zwieńczenie weekendu przypadnie natomiast na niedzielę, kiedy kierowcy o 9:35 rozpoczną walkę w drugim wyścigu.

image006

inf.pras.

Dodaj komentarz