RacingForPoland – Koło się zamknęło na Paul Ricard

„To właśnie pięć lat temu na torze Paul Ricard we Francji rozpoczęliśmy współpracę z zespołem Virage Academy. Dzisiaj nasze drogi rozeszły w tym samym miejscu. Po zniszczeniu jednego z dwóch prototypów podczas pierwszego weekendu sezonu 2018 w Barcelonie, promocja zespołu i programu RacingForPoland bardzo się skomplikowała.”
RacingForPolandStef Romecki:
„Wydaje si

ę oczywiste że wszyscy pragniemy pokazać się z jak najlepszej strony.

Ekipa Racing For Poland polegała głównie na Team Virage i obecności na starcie każdego wyścigu dwóch prototypów LMP3.
Jeżdżąca od początku sezonu na licencji Racing For Poland, ekipa Virage Group postanowiła teraz startować na własnej licencji co jest całkowicie zrozumiałe.”
Stefan pracował w Virage Group nad wizerunkiem grupy (logo), zespołu (samochody, ciężarówki, samochody testowe, zespół kierowców i zespół techniczny, …) od listopada 2017 roku do maja 2018.
Prowadził także różne działania marketingowe związane z promocją i komunikacją oraz przyszłymi, narazie poufnymi projektami.
Stef Romecki i Racing For Poland nie należą już do Grupy Virage, która kontynuuje z Tomaszem Blicharskim.Stef:

„Tomek, który skontaktował się się ze mną cztery lata temu jest dobrym kierowcą z motywacją i chęcią rozwoju, a na torze udowodnił że ma potencjał.
Współpracując z Virage Academy od 2013 roku, staraliśmy się aby właściwi ludzie spotkali się w odpowiednim momencie i nasz wspólny wysiłek pozwoliłna stworzenie Virage Group i Team Virage.
To by
ło 5 lat temu na Paul Ricard, teraz na tym samym torze nasze ścieżki się rozeszły”.
Przygoda Racing For Poland trwa nadal.
Polscy dziennikarze i pasjonaci sportu samochodowego uwa
żnie śledząprogram Racing For Poland i ich kierowców w biało-czerwonych kombinezonach .
Kontynuujemy rozwój ekipy na międzynarodowych torach wyścigowych, a Stefan nadal będzie realizował prace artystyczne i inne projekty równolegle z programem Racing For Poland i promocją Polski na arenie międzynarodowej.
inf.pras.

Dodaj komentarz