Radek Ćwięczek: Fajna trasa w Gorlicach

Nowa, szybka i bardzo wymagająca trasa, z Magury Małastowskiej do Gładyszowa w Powiecie Gorlickim, była w miniony weekend areną zmagań najszybszych kierowców rywalizujących w cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Trzykilometrowy podjazd zakończył sezon wyścigów górskich. Dwa drugie miejsca zdobyte w klasie N-2000 to wyniki jakie uzyskał w Magurze Radosław Ćwięczek.

Radoslaw Cwieczek (Magura 2014)(1) Radoslaw Cwieczek (Magura 2014)(2 Radoslaw Cwieczek (Magura 2014)(3) Radoslaw Cwieczek (Magura 2014)(4)

Radek Ćwięczek: Zawody i trasa w Gorlicach bardzo mi się podobały. Takie urozmaicenie nową trasą w kalendarzu cyklu to dobry ruch ze strony PZM-otu. Organizator stanął na wysokości zadania i mieliśmy sprawne i bardzo dobre zawody! Muszę powiedzieć, że z materiałów opublikowanych przed zawodami, trasa nie wyglądała tak fajnie, jak na żywo. Mokra trasa w sobotę nieco nam utrudniła zadani i miałem dwa mocne momenty na śliskim, ale wyszedłem z nich.

 Radoslaw Cwieczek (Magura 2014)(2

Sezon minął bardzo szybko, teraz czeka nas dłuższa przerwa, którą chcę maksymalnie wykorzystać, tak żeby przyszły rok był sportowym i organizacyjnym sukcesem. W tym roku, nie wszystko poszło po mojej myśli. Mieliśmy problemy techniczne, przez które pogubiłem trochę punktów, ale taki właśnie jest motorsport i takie sytuacje się zdarzają.

 Radoslaw Cwieczek (Magura 2014)(4)

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy razem ze mną tworzą mój zespół – Nati, Robert, Stanlej Racing oraz Ola to osoby które mi bardzo pomogły w tym roku. Szczególne podziękowania kieruję w stronę FXSalt oraz CATKOP, dzięki którym miałem możliwości startów. Teraz pracuję nad kolejnym sezonem, mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży i zaliczymy ciekawy program startów – trzymajcie kciuki!

Radoslaw Cwieczek (Magura 2014)(3)

Starty zespołu Ćwięczek Sport w sezonie 2014 wspiera partner strategiczny FXSalt oraz CATKOP. Patronami medialnymi są portal TopRally.pl, gazeta Auto-Moto Biznes oraz Radio Eska Tarnów.

 

Informacja prasowa: Robert Duszyk

robert@toprally.pl

Dodaj komentarz