Radek Ćwięczek zwycięzcą N-2000 GSMP 2017!

Nadmorskie rundy cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, w których rywalizowało prawie 70 najszybszych w Polsce „górali”, zgodnie z planem zagwarantowały Radkowi Ćwięczkowi sezonowe zwycięstwo w klasie N-2000! W zasadzie sprawa została rozstrzygnięta już podczas sobotniego rozdania jubileuszowej XX edycji Grand Prix Sopot-Gdynia. Niedzielne zwycięstwo było niejako postawieniem kropki nad „i”. Radek kończy sezon z dziewięcioma zwycięstwami spośród dziesięciu rozegranych rund za kierownicą „zielonej” Hondy Civic Type-R, co nie oznacza, że nie zobaczymy go w Korczynie…

 Radoslaw Cwieczek - GP Sopot-Gdynia 2017(0013)

Radek Ćwięczek: Sopockie rundy miałem w tym roku z przygodami. W sobotę po podjazdach treningowych awarii uległ jeden przedni amortyzator i niestety szybka jazda w ten dzień była wykluczona. Trzeba było przejechać i zdobyć punkty co też zrobiłem. Stanlej Racing jak zwykle w formie i ze sporym zapasem części w swoim busie. Zmiana całego przedniego zawieszenia w sobotni wieczór zaowocowała dobrą jazdą w niedzielę i kolejną wygraną! Właśnie w niedziele miałem dobre wyczucie i pewnie czułem się za kierownicą. Wywiezione punkty z Sopotu dają duży komfort i praktycznie zapewniają tytuł mistrzowski, z czego bardzo się cieszę! Plan na ten sezon został już wykonany w 100% i to jeszcze przed końcem sezonu. Teraz naprawiamy zawieszenie i za niecały miesiąc jesteśmy w Korczynie, gdzie najprawdopodobniej pojawimy się w innym samochodzie. Musimy szukać opcji na kolejny rok.

 Radoslaw Cwieczek - GP Sopot-Gdynia 2017(7664)

Dziękuję wszystkim za spory doping na miejscu i przed ekranami komputerów. Do zobaczenia podczas kolejnych rund GSMP!

Radoslaw Cwieczek - GP Sopot-Gdynia 2017(9607)

Partnerami zespołu Ćwięczek Sport w sezonie 2017 są CATKOP, Finish-A, Motologic oraz Słodko Słone Catering. Patroni medialni: portal TopRally.pl, telewizja TVP 3 Kraków, radio Eska oraz gazeta AutoMoto Biznes.

 Radoslaw Cwieczek - GP Sopot-Gdynia 2017(9644)

Informacja prasowa: Robert Duszyk

inf.pras.

Dodaj komentarz