Rajd Arłamów zakończy Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Podkarpacia

W Rajdzie Arłamów, obok załóg walczących w Castrol Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, zobaczymy w tym roku także uczestników Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia. Runda w Bieszczadach zakończy podkarpacki cykl rajdów okręgowych.

Fot. Kamil Bać - 1

Rajd Arłamów, który odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2016, znalazł się w kalendarzu w miejsce odwołanego Rajdu Podkarpackiego, który w ubiegły weekend miał odbyć się w okolicach Krosna. Od wczoraj organizatorzy przyjmują zgłoszenia do imprezy. Lista zgłoszeń zostanie zamknięta w czwartek, 27 października.

Zawodnicy rywalizować będą na prawie 27-kilometrowej trasie, składającej się z czterech odcinków specjalnych. W sobotnie przedpołudnie ściganie odbywać się będzie na OS Bircza (6,50 km), zaś po południu na OS Ustrzyki (6,86 km) w stolicy Bieszczad Ustrzykach Dolnych. Oba odcinki specjalne załogi pokonają dwukrotnie.

Biuro rajdu znajdować się będzie w Hotelu Arłamów. Tam też odbędzie się ceremonia mety oraz wręczenie nagród. Park serwisowy, skąd zawodnicy ruszą na trasę, zorganizowany zostanie na stadionie sportowym w Birczy, w sąsiedztwie startu do odcinka specjalnego.

Szczegółowe informacje na temat imprezy można znaleźć na stronie internetowej www.rajdarlamow.pl.

Sponsorami 3. Rajdu Arłamów są: Hotel Arłamów, Castrol, Inter Cars, Handlopex, BorgWarner, Miasto i Gmina Ustrzyki Dolne.

Dodaj komentarz