Rajd był ciężki, rajd był długi…

Nie, nie, to nie tak. – Ciężko w sumie było, ale bardziej dla naszej rajdówki, bo podjazd w Sierpnicy jest dość wymagający i potrzebuje nieco więcej mocy, niż ma nasze CC – zauważa Arek Idzi, który wraz z Dominiką Samburską walczył na rajdowych odcinkach specjalnych w weekend 2 i 3 czerwca 2018 r. podczas kolejnej rundy MSP Rajdowego Samochodowego Pucharu Sudetów.

rajd był ciężki (1)

– Rajd przebiegł po naszej myśli. Osiągnęliśmy to, co najważniejsze, czyli meldujemy się na mecie z kolejnymi przejechanymi kilometrami. Nie mieliśmy żadnych przygód, ale czujemy lekki niedosyt, ponieważ mieliśmy najsłabsze auto w stawce i nie mogliśmy stanąć do równej walki.

rajd był ciężki (2)

Rajd Darvit Walimskie Lato Rajdowe był kolejnym wymagającym sprawdzianem dla zawodników startujących w ramach projektu „BS Rally Team dla młodych”. Wąska i kręta trasa zawodów nie zostawiała miejsca na skorygowanie błędów, o czym przekonało się wielu zawodników.

rajd był ciężki (3)

 

Trzecią rundę walimskiego chempionatu Arek i Dominika zakończyli na piątym miejscu w swojej klasie, z każdym przejazdem poprawiając swój czas. Odcinek specjalny Sierpnica – Walim pokazał, że jest wymagający nie tylko od samej załogi, ale także wiele oczekuje od mocy samochodu. Tej tutaj nieco brakowało, ale jak Arek sam zauważył przed startem: Ważne jest osiągnięcie mety i kolejne cenne kilometry.A to udaje się w stu procentach, bowiem z czterech „projektowych” startów załogi Arek Idzi / Dominika Samburska wszystkie udało się ukończyć.

Pozdrawiamy, BS Rally Team

rajd był ciężki (4)

PODPIS ZDJĘĆ:
Fot.: P. Puchalski Rally Foto
1 –
Walimskie Lato było kolejnym wymagającym sprawdzianem dla zawodników

2 – Fiat CC Arka i Dominiki posiada praktycznie seryjną moc

3 – Z każdym przejazdem OSu zawodnicy poprawiali swój czas

4 – Ważne jest osiągnięcie mety i kolejne cenne kilometry

inf.pras.

Dodaj komentarz