Rajd Sylwestrowy rozpoczyna sezon 2016

Już 9 stycznia nowego – 2016 roku kierowcy amatorzy zmierzą się w Warszawie podczas Rajdu Sylwestrowego. Organizator Automobilklub Rzemieślnik przygotował kilka ciekawych lokalizacji gdzie zostaną zorganizowane próby sportowe. Uczestnicy zmierzą się między innymi na klasykach czyli torze testowym FSO czy torze RallyDrive. To odcinki znane między innymi z kultowego Rajdu Barbórka. Łącznie zaplanowanych jest 7 prób.

tablica_rajd2016

Udział może wziąć każdy posiadacz czterech kółek jeśli jego auto posiada aktualny przegląd i ubezpieczenia OC i NNW. Z obowiązkowych rzeczy to oczywiście kask dla kierowcy i pilota. I to tylko tyle, aby zmierzyć się z konkurentami w sportowej rywalizacji. Trasy zostały wytyczone w naturalnych uliczkach z możliwie minimalnym użyciem słupków. Nawierzchnia to równy asfalt, kostka i beton. Optymistyczne prognozy dają nadzieję na śnieg, wtedy spełniło by się założenie organizatora o zimowej imprezie ku radości miłośników białego rajdowania.

fot. prasowe

Zapisy już trwają na stronie Automobilklubu Rzemieślnik. Zapraszamy do udziału i rozpoczęcia nowego roku w wspaniałym towarzystwie przy ryku silników.

fot. prasowe

Szczegóły wydarzenia na: www.ak-rzemieslnik.pl

oraz na wydarzeniu FB: www.facebook.com/events/1521861108125703/

fot. prasowe

inf.pras.

Dodaj komentarz