Rallysprint EnjoyDriving Autodrom Pomorze 12.12.2015

Automobilklub Morski, szkoła bezpiecznej jazdy EnjoyDriving i Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Autodrom Pomorze mają zaszczyt zaprosić wszystkich zmotoryzowanych na trzeci już Rallysprint na torze w Pszczółkach.
Poprzednie dwie edycje zgromadziły łącznie ponad 120 zawodników!
Wydarzenie skierowane jest nie tylko do zawodników startujących w rajdach amatorskich lub wyższej rangi, ale również do wszystkich zmotoryzowanych, którzy używają samochodu na co dzień jako środka transportu. Zima zbliża się nieuchronnie, dlatego warto sprawdzić swoje umiejętności, by zwiększać bezpieczeństwo na drogach. Jest to jedna z niewielu okazji, aby w bezpieczny sposób ćwiczyć dynamiczną jazdę własnym samochodem!
Największą korzyścią uczestniczenia w tym wydarzeniu jest niezaprzeczalnie możliwość przetestowania i poprawienia własnych umiejętności kierowania pojazdem.
Jedyne wymagania stawiane uczestnikom to posiadanie prawa jazdy kategorii B, sprawnego technicznie i ubezpieczonego samochodu oraz kasku.
Zaplanowano 5 przejazdów po dwóch pętlach toru.
Ostatnia pętla odbędzie się po zmroku, przy sztucznym oświetleniu.
Zawodnicy będą startować w klasach, zależnych od pojemności silnika. Dla najszybszych trzech załóg z każdej klasy przewidziano pamiątkowe puchary, które specjalnie na tę okazję przygotowała szkoła bezpiecznej jazdy EnjoyDriving.
Zapisy prowadzone są elektronicznie przez stronę www.masatech.pl (zakładka „Rallysprint AP”) do dnia 9.12.2015.
Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej: www.sport.akmorski.org.pl, można na niej znaleźć niezbędne szczegóły dotyczące imprezy.
Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na facebooku (https://www.facebook.com/events/1515185508808668/).
12122015

Dodaj komentarz