Rekordowa edycja VERVA 4 Fans

Za nami wyjątkowa, VI edycja konkursu dla organizatorów amatorskich imprez motoryzacyjnych – VERVA 4 Fans. Zgłoszono w niej prawie czterdzieści eventów, spośród których jury wybierze trzy. Zwycięzca otrzyma wsparcie w wysokości 5 tys. złotych.

mailer2

Nadchodzący sezon zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Z ilości i różnorodności nadsyłanych do konkursu VERVA 4 Fans zgłoszeń można wnioskować, że każdy miłośnik motoryzacji w Polsce znajdzie event na miarę swoich potrzeb. Wśród nadesłanych projektów znajdują się między innymi cykliczne zloty samochodów wybranych marek i pojazdów zabytkowych, pokazy aut tuningowanych, rodzinne rajdy turystyczne i pikniki motoryzacyjne, wyścigi na ¼ mili, pokazy driftu i wiele innych.

VERVA 4 Fans to projekt adresowany do aktywnych fanów sportu organizujących amatorskie imprezy motoryzacyjne. Nie ma znaczenia, czy impreza odbywa się cyklicznie czy organizowana jest po raz pierwszy – liczy się inicjatywa i dobra zabawa! Organizatorzy trzech najciekawiej zapowiadających się wydarzeń otrzymują, w zależności od zajętego miejsca w konkursie, wsparcie w wysokości 5 tys., 3 tys. i 1 tys. złotych.

345

Z uwagi na rosnące zainteresowanie udziałem w konkursie, organizatorzy zdecydowali się kontynuować projekt. Zgłoszenia do kolejnej edycji można przesyłać do końca kwietnia 2016 roku za pomocą formularza znajdującego się na stronie 4fans.verva.pl.

Zasady konkursu dostępne są na stronie 4fans.verva.pl/Regulamin. Informacje o przebiegu konkursu i laureatach publikowane będą na fanpage’u www.facebook.com/VERVAORLEN.

Więcej informacji na temat VERVA 4 Fans można również uzyskać pod adresem konkurs@verva.pl

inf.pras.

Dodaj komentarz