RMF 4RACING Team przed rywalizacją w Lotto Baja Poland

W dniu wczorajszym wystartował rajd Lotto Baja Poland, który jest najważniejszą imprezą cross-country w naszym kraju. Światowe sławy Off-Road’u, rywalizacja na najwyższym poziomie i moc atrakcji – to wszystko czeka na fanów sportów motorowych w Szczecinie i okolicach.

 

W rajdzie RMF 4RACING Team wystawił dwie ekipy ścigające się w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych. Pierwsza, reprezentowana przez Aleksandra „Faziego” Szandrowskiego, wraz z Rafałem Płuciennikiem pojedzie w grupie TH. Drugą załogę tworzy Krzysztof Biegun i Aleksandra Kujawa. Ta para będzie walczyć o punkty w grupie OPEN.

 

Na starcie pojawi się plejada gwiazd rajdów terenowych. Swój udział w Baja Poland potwierdziły takie osobistości, jak Nasser Al-Attiyah, Władimir Wasiliew, Krzysztof Hołowczyc, czy Adam Małysz. Pomimo startu w rajdzie światowych sław, zawodnicy RMF4RT zapowiadają walkę o najwyższe lokaty.

 

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że po raz kolejny wracamy na trasy Baja Poland. To dla nas bez wątpienia najważniejszy rajd w całym sezonie. Na stracie stanie wiele doświadczonych i utytułowanych ekip, rywalizacja będzie więc na najwyższym poziomie. Wraz z Fazim jedziemy tam, aby zrealizować swoje cel, czyli zdobycie kolejnych punktów w klasyfikacji grupy TH. Musimy mocno atakować już od samego początku, jeśli chcemy zająć jak najwyższą lokatę i liczyć się w walce o Tytuł Mistrzowski na finiszu sezonu rajdowego – zdradza Rafał Płuciennik, szef RMF 4RACING Team.

DSC07428

W dniu wczrajszym zawodnicy pomyślnie przeszli badania kontrole swoich rajdówek. Oznacza to, że dziś stawią się na starcie superoesu inaugurującego rajdowe zmagania. W sobotę kolumna rajdowa przeniesie się do Drawska Pomorskiego, gdzie rozpocznie się już właściwe ściganie. Niedziela to rywalizacja na dwóch odcinkach specjalnych w Dobrej.

IMG_3281

Oprócz zmagań na bezdrożach RMF 4RACING Team w swoim Campie przygotował specjalne atrakcje. Każdy fan sportów motorowych może wziąć udział w aplikacji weryfikującej wiedzę o RMF4RT. Na najwierniejszych kibiców czekają atrakcyjne nagrody.

IMG_4599

 

Więcej informacji o zespole na www.rmf4rt.pl oraz www.facebook.com/RMF4rt.

inf.pras.