Rozpoczęcie sezonu rajdowego 2018 dla zawodników RMF 4RACING Team – wielkie otwarcie na BAJA DRAWSKO.

Już w najbliższy weekend stolica rajdów cross-country przeniesie się do Drawska Pomorskiego, gdzie rozpocznie się wyjątkowe wydarzenie w polskim motosporcie. Na starcie Columna Medica Baja Drawsko, wśród 90 załóg, nie zabraknie RMF 4RACING Team.

 A. Kujawa (2)

Otwarcie sezonu rajdów terenowych rozpocznie się już w piątek 6 kwietnia w Drawsku Pomorskim. Rajdowe zmagania zaczną się od badań kontrolnych samochodów. Tego samego dnia, zostanie rozegrany prolog, a jego długość to 20 km. Te kilometry zdecydują o ustawieniach na stracie w sobotę. Czas, jaki uzyskają zawodnicy, wlicza się w wynik końcowy rajdu.

A. Kujawa


Bardzo się cieszę, że w końcu wyjedziemy na rajdowe trasy. Czekaliśmy całą zimę, by znów zacząć się ścigać. Jesteśmy przygotowani psychicznie jak i fizycznie. Nasza ekipa ciężko pracowała przed sezonem 2018. Rajdówka przeszła gruntowny przegląd, wszystkie części zostały wymienione na nowe. Baja Drawsko będzie dla nas wielkim sprawdzianem, zarówno dla zawodników, jak i sprzętu. Konkurencja jest wielka, ale będziemy starać się walczyć do końca – mówi Krzysztof Biegun, kierowca RMF 4RACING Team i dodaje – Po dwóch latach przerwy jazdy z Olą, nie mogę się doczekać naszego pierwszego startu w tym sezonie.

image001
W barwach RMF4RT wystartuje Aleksandra Kujawa, która w sezonie 2018 będzie pilotem Krzysztofa Bieguna.

 K. Biegun (2)

Jestem podekscytowana powrotem do startów z Krzyśkiem Biegunem. To szybki kierowca lubiący rywalizację, więc jazda z nim to czysta przyjemność. Tym bardziej na fantastycznych drawskich poligonach, które umożliwiają udostępnianie bardzo długich i różnorodnych odcinków – mówi Aleksandra Kujawa, pilot RMF 4RACING Team.

K. Biegun, A. Kujawa

W sobotę 7 kwietnia zawodnicy będą rywalizowali na odcinkach specjalnych na poligonie drawskim. Śmiałkowie każdej z grup będą mieli do pokonania dwa odcinki, każdy po 140 kilometrów. Wszystkie trasy rajdu będą łącznie liczyć ok. 300 km.

RMF4RT (2) RMF4RT

inf.pras.

Dodaj komentarz