Samolotem na rajd

Kibice oraz rajdowe zespoły przybywające pod koniec czerwca na PZM 73. Rajd Polski będą już mogły skorzystać z udogodnień komunikacyjnych oferowanych przez Port Lotniczy Olsztyn-Mazury mieszczący się w Szymanach nieopodal Szczytna.
Uruchomione w styczniu tego roku nowoczesne lotnisko, które pozwala na obsługę nawet największych samolotów uruchomiło już połączenia z Berlina oraz Krakowa. W najbliższych dniach dołączą do nich także Monachium (17 czerwca) i Londyn (18 czerwca). Biorąc pod uwagę sieć połączeń oferowanych przez wspomniane lotniska na rajd można dotrzeć samolotem z każdego miejsca w Europie.
bottom[3]
Ta sukcesywnie rozwijająca się placówka zlokalizowana jest niecałe 70 km od bazy PZM 73. Rajdu Polski w Mikołajkach. Obecnie Mazury Airport współpracuje z trzema przewoźnikami – Sprint Air, Adria oraz Wizz Air, zaś w listopadzie b.r. dołączy do tego grona największa europejska linia lotnicza, Ryanair.
Port lotniczy Olsztyn-Mazury obsługuje połączenia z Londynem – Luton (wtorki, czwartki i soboty), Berlinem – Tegel (wtorki, czwartki i niedziele), Monachium (poniedziałki, środy i piątki) oraz Krakowem (środy, piątki i niedziele).
Na terenie obiektu pasażerowie mają możliwość  wynajęcia samochodu w jednej z dwóch renomowanych wypożyczalni – Avis i Hertz.
 head[3]
inf.pras.

Dodaj komentarz