Stań na starcie I rundy Rally Stage Cup!

Automobilklub Stargardzki zaprasza wszystkich kierowców, chcących rozwijać swoje umiejętności oraz realizować swoją pasję, do udziału w I rundzie Rally Stage Cup, która odbędzie się 26 marca na lotnisku w Kluczewie (woj. Zachodniopomorskie).

003W zawodach wystartować może każdy, kto posiada prawo jazdy, samochód z ważnym przeglądem technicznym oraz ubezpieczeniem OC (zalecane NNW). Organizator przygotował dla uczestników 2 długie odcinki o charterze rajdowo-wyścigowym, które przejeżdżane będą 5-krotnie. Możliwy jest również przejazd zapoznawczy. Z pewnością nie zabraknie emocji! A wyniki z poszczególnych przejazdów będzie można śledzić on-line.

Wysokość wpisowego wynosi:

  • W I terminie do 5 dni przed zawodami: 210 zł, 200 zł – dla kierowców zrzeszonych w innych automobilklubach oraz 180 zł dla członków Automobilklubu Stargardzkiego,

  • W II terminie do 4 dni przed zawodami oraz w dniu zawodów – 250 zł, 220 zł – dla kierowców zrzeszonych w innych automobilklubach oraz 200 zł dla członków Automobilklubu Stargardzkiego.

IMG_43445a

Dokumenty dotyczące I rundy zostały już opublikowane na stronie Automobilklubu Stargardzkiego:
– Projekt regulaminu ramowego Rally Stage Cup:
http://ak.stargard.pl/wp-content/uploads/2017/03/Regulamin-ramowy-Rally-Stage-Cup-2017.pdf

– Formularz zgłoszeniowy oraz lista już zapisanych kierowców:
http://ak.stargard.pl/rajdy/rally-stage-cup-lista-zgloszen/
Uczestnicy, którzy zostaną najwyżej sklasyfikowani, zostaną nagrodzeni medalami, zarówno w klasyfikacji generalnej jak również w poszczególnych klasach. W klasyfikacji sezonowej na najlepszych zawodników czekać będą nagrody rzeczowe.

Dla zawodników startujących w pełnym cyklu (z dopuszczalnym pominięciem jednej rund) Rally Stage Cup 2017, H-RT Auto & Motorsport zapewnia rabat na zakup akcesoriów / zrobienie rollbar’a / klatki wg. zał. J i montaż.

Zapraszamy na oficjalny FP Rally Stage Cup:
https://www.facebook.com/RallyStageCup
Więcej informacji znajdziecie na stronie:

http://ak.stargard.pl/project/rally-stage-cup-2017/

Rally Stage 2017 logo [500x500px]

inf. pras.
Agnieszka Kujawa/Agniess.pl

Dodaj komentarz