Szymon Oracz i Dominik Smoła wygrywają Karting Summer Cup Tarnów 2019

Dużo emocji, pasji i bardzo dobrej zabawy oraz niezwykle gorąca atmosfera towarzyszyła tym niezwykłym zmaganiom na torze.
W niedzielę 28 lipca 2019 roku młodzi adepci kierownicy zacięcie rywalizowali w wakacyjnych zawodach kartingowych z cyklu KARTING SUMMER CUP TARNÓW 2019 w MAŁOPOLSKIM OŚRODKU SPORTÓW MOTOROWYCH – TORZE SPEED RACE TARNÓW. W tych już tradycyjnych zawodach ponownie można było spróbować swoich sił w tym niezwykle emocjonującym i pięknym sporcie, nie posiadając licencji zawodnika ani prawa jazdy. Wystarczyło sportowe zacięcie, trochę wolnego czasu i można było poczuć się jak rasowy kierowca wyścigowy. Niezwykle gorąca atmosfera rozgrzewała na torze uczestników ostro walczących z ułamkami sekund, a liczne grono widzów na czele z rodzicami kibicowało swoim faworytom. Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy, gadżety i nagrody rzeczowe. Ale przede wszystkim liczyła się bardzo dobra zabawa i wspaniała integracja oraz pasja do sportu kartingowego. Pierwszy krok w kartingu – Śladami Roberta Kubicy. Od ucznia do przyszłego mistrza w motorsporcie.
Karting Summer Cup Tarnów 2019
Top 3 Kategoria Szkolno-Młodzieżowa
1. Dominik Smoła – 40,30
2. Klaudia Mojek – 40,46
3. Martyna Mróz – 40,60
Top 3 Kategoria MINI – MŁODZIK
1. Szymon Oracz – 39,51
2. Tobiasz Molczyk – 40,01
3. Kryspin Mach – 40,90
GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZAWODNIKOM!!!
Sport kartingowy jest doskonałą szkołą motoryzacji. Jest to sport bezpieczny, bardzo emocjonujący, a jednocześnie kształcący i wychowujący. Dzieci i młodzież szkolna zapoznaje się ze sposobem właściwego kierowania pojazdem mechanicznym, a także budową oraz mocą i elastycznością silników spalinowych. Nabywa odpowiednią wiedzę i umiejętności praktyczne na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Głównymi Partnerami projektu są: Miasto Tarnów, Polski Związek Motorowy, Wojewódzka Małopolska Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
Wszystkie informacje o tym wspaniałym sporcie znajdują się na portalu ludzi z pasją:  www.gokarty-tarnow.pl
O szczegóły można pytać w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów lub pod numerem telefonu: 604 640 023.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNYCH TRENINGÓW I PODNOSZENIA SWOICH UMIEJĘTNOŚCI !!!
inf.pras.