Tarnowianie odebrali tytuły mistrzowskie na gali Sportu Kartingowego za sezon 2016

Tegoroczna Gala Sportu Kartingowego odbyła się w minioną sobotę, 7 stycznia 2017 roku w warszawskim hotelu Westin, podczas której podsumowany został cały sezon 2016 oraz uhonorowani zostali najlepsi zawodnicy i kluby rywalizujące w Kartingowych Mistrzostwach Polski oraz w Polskich Pucharach serii Roka i Rotaxa. Na to niezwykle uroczyste wręczenie nagród przybyło blisko trzystu gości, a wśród nich nie mogło również zabraknąć naszych klubowych reprezentantów TTSK K-TEAM Tarnów: młodych zawodników wraz z ich rodzicami i mechanikami oraz przedstawicielami tarnowskiego środowiska kartingowego. Rok 2016 był dla naszych młodych zawodników niezwykle udany, a na gali odebrali zasłużone nagrody i tytuły mistrzowskie w klasyfikacjach indywidualnych oraz klubowych.

15895570_1027757624034400_4858577930400529821_o

W minionym roku po raz kolejny pokazali, że wciąż należą do grona ścisłej czołówki kierowców kartingowych w Polsce i na Świecie. Nie sposób tutaj wspomnieć o największych sukcesach Indywidualnym Mistrzostwie Polski Marcela Kuca i jego dwóch tytułach Mistrzowskich w serii Roka i Rotaxa oraz czwartym zawodniku na świecie wśród juniorów serii Roka Kacprze Szczurku, a także Drużynowym Wicemistrzostwie Polski w kategorii Mini Rok, Drużynowym II Wicemistrzostwie Polski w kategorii Baby Rok i wielu innych sukcesach.

Przypomnijmy tylko, że wśród grona zawodników kartingowych startujących w zawodach rangi mistrzowskiej w sezonie 2016, byli nasi młodzi kierowcy – członkowie tarnowskiego klubu TTSK K-TEAM Tarnów działającego przy Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów – Marcel Kuc, Piotr Dembiński, Kacper Szczurek, Szymon Marut, Kajetan Gawron, Oliwier Jaciów, Gabriel Łukasiewicz, Krzysztof Gardziel, Cezary Turek, Krystian Gurgul, Franciszek Liszka, Bartosz Wilk, Adam Micał, Franciszek Belusiak oraz nowi klubowicze Maciej i Natalia Gładysz.

Gratulujemy naszym sportowcom za osiągnięte wyniki w roku 2016 i mocno trzymamy kciuki za ich kolejne sukcesy w roku 2017!

inf.pras.

Dodaj komentarz