„To będzie intensywny sezon”

Plany dotyczące swoich startów w nowym sezonie zdradzili już zawodnicy Kamena Rally Team, czyli kierowca Tomasz Białkowski oraz pilot Dariusz Baśkiewicz 
-Naszą pasją od zawsze był Off-Road. Wcześniej startowaliśmy w rajdach przeprawowych, a obecnie ściągamy się w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych.
Jesteśmy aktualnie wicemistrzem Polski w klasie UTV . W poprzednim sezonie startowaliśmy również w rajdach zagranicznych w tym Baja Portalegre 500 w Portugalii oraz w Rajdzie Raid of the Champions na Węgrzech który wygraliśmy- mówią zawodnicy.
Sezon 2019 zapowiada się dla nich bardzo pracowicie.  Jednym z głównych celów jest start w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochódów terenowych. Cały cykl obejmuje sześć wyścigów, a oprócz znanej już naszym zawodnikom lokalizacji w Drawsku Pomorskim ścigać się oni będą również na terenie Kotliny Kłodzkiej.
-Poza polskimi Mistrzostwami startujemy w FIA Central European Zone, czyli w Mistrzostwach Europy Centralnej. Pojedziemy między innymi do Czech, Włoch, czy Słowacji.
W tym roku chcemy również wystartować w najtrudniejszym rajdzie na starym kontynencie Baja Portalegre 500 w Portugalii- mówią Białkowski i Baśkiewicz.
Przed nimi testy pojazdu w terenie.
-Musimy odpowiednio ustawić zawieszenie i dostroić resztę komponentów. Trzeba też przetestować nowe rozwiązania przed sezonem.
Czasu zostało niewiele, ale doświadczenie naszych mechaników z PrzemPolu daje nam pewność, że wszystko będzie sprawne -dodają.
Podobnie jak przed rokiem rajdowcy liczą na wsparcie kibiców. Trzymamy kciuki!
inf.pras.