Tomasz Zbroja przed Rajdem Dolnośląskim

„Przede mną ostatnia runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Rajd Dolnośląski. Jako zespól stoimy przed szansą zdobycia mistrzowskiego tytułu w ośce i zrobimy wszystko aby tego nie zaprzepaścić. Moim zdaniem organizator przygotował dla nas jeden z najlepszych rajdów w sezonie. Długość odcinków i liczba dni jest idealnie skrojona – odcinki będą bardzo techniczne i nie pozostawiające żadnego marginesu na dekoncentrację. Pora roku dodaje dodatkowy element nieprzewidywalności w tym rajdzie, wszystko wskazuje na to, że czekają nas zimne i wilgotne warunki – odpowiedni dobór opon może zadecydować o wyniku.

Mam zamiar pojechać ze szczególną uwagą i rozsądkiem ten rajd, wypracowując sobie bezpieczną przewagę i kontrolując ją aż do mety.

Na właściwe podsumowanie sezonu przyjdzie jeszcze czas, ale z tego miejsca chciałbym podziękować całemu zespołowi za zaangażowanie w ten sezon i pełne wsparcie jakim mnie obdarzono przez GO+Cars GO+Eauto.
Również dziękuję pozostałym partnerom: Motul Polska, Carly24, Elektromobilnosc24.pl, Racing Shop, Ada Palka – Train My Way, Praska Park  ” – Tomasz Zbroja