Trenuj z Rallysprint Challenge #1

Automobilklub Bydgoski proponuje nową formułę treningów – nowym hasłem „trenuj z Rallysprint Challenge”. To treningi dla każdego, kto ma potrzebę wyjeździć się na bezpiecznym i zamkniętym obiekcie. Dla każdego, kto chciałby poczuć dawkę adrenaliny i sportowej rywalizacji lub po prostu przetestować samochód – na odcinku o długości ok. 3 km.

Do tej pory treningi były tylko dla uczestników cyklu Rallysprint Challenge, startujących dnia kolejnego w zawodach, w których walczyło się o punkty do rocznej klasyfikacji.

Zegrze Pomorskiie jest bardzo wymagającym obiektem – słynie z niepowtarzalnego rajdowego klimatu – ze ślepymi zakrętami, leśnymi drogami z naniesionym piaskiem i bardzo przyczepnym asfaltem, dlatego samochód musi być wyposażony w klatkę bezpieczeństwa, pasy szelkowe oraz fotele sportowe.

Trening odbędzie się 12 lipca, na terenie lotniska Zegrze Pomorskie i trwać będzie w godzinach: 16:30 – 19:30. Koszt wynosi: 150 zł – płatne na miejscu w biurze zawodów.

Jak się zapisać?
– jeśli bierzesz udział tylko w treningu, wyślij maila: biuro@ab.bydgoszcz.pl z informacjami takimi jak: imię i nazwisko, marka i model samochodu.
– jeśli startujesz w V rundzie Rallysprint Challenge (13 lipca, Zegrze Pomorskie), zapisz się poprzez stronę www.rsch.pl

inf. pras.
Agnieszka Kujawa
Fot. Straight Six

inf.pras.