Udany prolog Lotto Baja Poland dla zawodników RMF 4RACING Team.

Ryk sportowych silników, tłumy kibiców i rywalizacja na najwyższym, światowym poziomie. To wszystko czekało dziś na kibiców sportów motorowych w Szczecinie. Prolog rajdu Lotto Baja Poland okazał się pomyślny dla zawodników RMF 4RACING Team, którzy zajęli czołowe lokaty w swoich klasach.

Sprzyjająca pogoda i światowej sławy zawodnicy przyciągnęli na trasę rajdu sporą rzeszę kibiców, którzy gorąco dopingowali swoich faworytów. Z wymagającym superoesem dobrze poradzili sobie zawodnicy RMF 4RACING Team. Załoga w składzie Aleksander „Fazi” Szandrowski i Rafał Płuciennik zajęli 3 miejsce w grupie TH.

987A5426

Jestem zadowolony, gdyż jechaliśmy zgodnie z założeniami, które udało się w 100% zrealizować. Uzyskaliśmy 3 miejsce w grupie TH, ten wynik bardzo nas cieszy. Nie chcieliśmy jechać na zabój, by nie powtórzyć zeszłorocznych błędów, kiedy wypadliśmy z trasy na przedostatnim zakręcie. Przed nami jeszcze wiele kilometrów do przejechania. Z niecierpliwością czekamy więc na jutrzejsze zmagania – komentuje Aleksander „Fazi” Szandrowski.

987A5487

Ze swoich poczynań zadowolona jest również druga ekipa reprezentująca RMF 4RACING Team, czyli Krzysztof Biegun i Aleksandra Kujawa. Załoga, pomimo niespodzianek na trasie zajęła 3 miejsce w grupie OPEN.

DSC08876

Prolog, jak co roku na Baja Poland był wymagający. Na trasie napotkaliśmy stojący samochód, ominięcie go zajęło nam trochę czasu, przez co straciliśmy nieco cennych sekund. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce w grupie OPEN. Czekamy na jutro, liczymy na długie i szybkie partie na trasie oraz liczne zakręty, czyli to co lubimy najbardziej – komentuje Aleksandra Kujawa.