VERVA 4 Fans wspiera moto-wydarzenia w Polsce

Youngtimer Party w Poznaniu, Mazurski Chillout w Ełku czy Szutrowy Puchar Lata Modeli RC w Toruniu – to tylko niektóre z imprez, które zostały nagrodzone w konkursie VERVA 4 Fans. 1 września rusza kolejna edycja konkursu, w którym do wygrania jest wsparcie finansowe dla organizatorów eventów motoryzacyjnych.

Ideą programu VERVA 4 Fans jest wpieranie miłośników motoryzacji organizujących zloty ulubionej marki, konkursy jazdy samochodowej, pokazy driftingu, wystawy zabytkowych aut czy inne eventy skierowane do fanów czterech kółek. Laureaci dotychczasowych edycji konkursu nie kryją zadowolenia z udziału w projekcie:

Wsparcie, które otrzymaliśmy od VERVY zostało przeznaczone między innymi na nagłośnienie, DJ’a, banery reklamowe i część nagród. Wszystkim organizatorom eventów motoryzacyjnych, biorącym udział w kolejnych edycjach konkursu życzę powodzenia – oby jak najwięcej tego typu imprez w naszym kraju! Mam nadzieję, że dzięki projektowi VERVA 4 Fans uda się zorganizować jeszcze wiele nowych i ciekawych wydarzeń – powiedział Bartłomiej Waszczuk, który jest jednym z organizatorów nagrodzonej imprezy „Mazurski Chillout” w Ełku.

Nasz projekt, choć związany z motoryzacją w małej skali,  bo z rajdami modeli RC, zyskał uznanie w oczach jury i zajął III. miejsce. Dzięki VERVA 4 Fans mieliśmy szansę zrealizować swoje marzenia i pokazać naszą pasję szerszemu gronu w całej Polsce. Ponadto dzięki konkursowi pozyskaliśmy nowych partnerów, którzy również uwierzyli w nasz pomysł i możliwości, choć robiliśmy to pierwszy raz – dodał Michał Jasiński, organizator Szutrowego Pucharu Lata Modeli RC w Toruniu.

Cieszy nas tak pozytywny odbiór programu VERVA 4 Fans przez aktywnych fanów motosportu i organizatorów wydarzeń. Liczba nadsyłanych do nas zgłoszeń świadczy o wzroście popularności tego typu inicjatyw w Polsce, dlatego z przyjemnością kontynuujemy projekt – powiedział Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.

Zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu można przesyłać do końca października za pomocą formularza znajdującego się na stronie 4fans.verva.pl/. Jurorzy ponownie wybiorą trzy eventy i nagrodzą je wsparciem w wysokości 5 tys., 3 tys. i 1 tys. zł. Podobnie jak w poprzednich edycjach nie jest istotne, czy impreza odbywa się cyklicznie, czy organizowana jest po raz pierwszy – liczy się inicjatywa i dobra zabawa!

W galerii na stronie http://4fans.verva.pl/galeria_nagrodzonych_eventow znajdują się fotorelacje z eventów, które otrzymały wsparcie od VERVA 4 Fans.

Zasady konkursu dostępne są na stronie 4fans.verva.pl/Regulamin. Informacje o przebiegu konkursu i laureatach publikowane będą na fanpage’u www.facebook.com/VERVAORLEN.

HVN_2369

Więcej informacji na temat VERVA 4 Fans można również uzyskać pod adresem konkurs@verva.pl

inf.pras.

Dodaj komentarz