VI runda Sjcam Super Rally / Puchar Can-am / Orzepole 4×4, 6-8.09.2019, Długopole-Zdrój (woj. dolnośląskie).

W dniach 6-8 września 2019 roku do malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Długopole – Zdrój na terenie gminy Bystrzyca Kłodzka, zawitają załogi z całej Polski oraz z Czech, by walczyć o kolejne punkty w sezonie i o zwycięstwo w szóstej rundzie Sjcam Super Rally / Puchar Can-am. Ta niewielka miejscowość o bardzo dużym potencjale ofiarująca mnóstwo zabiegów leczniczych, znana była jako uzdrowisko już od początku XIX wieku w całej Europie. Tak więc po dniu pełnym wrażeń na trasach rajdowych, warto zrelaksować się w borowinowych wodach, skorzystać z masażu, czy napić się leczniczej wody z leczniczych źródeł.

Baza imprezy i park maszyn położony jest w otoczeniu lasów nad rzeką Nysa Kłodzka na terenie kampu Orzepole 4×4 – współorganizatora szóstej rundy. To Idealne miejsce na wypoczynek oraz integrację w stylu cross-country. Restauracja Horus i kuchnia polowa w bazie zadba o podniebienia uczestników serwując im miejscowe specjały.

Przygotowano bardzo zróżnicowaną i wymagającą trasę o długości ok. 20 km, którą zawodnicy pokonają 3-4 razy w sobotę, a następnie w niedzielę na zasadzie odwróconego odcinka 2 razy.

W piątek, 6 września, zapraszamy od godziny 16:00 do biura imprezy (Restauracja Horus), gdzie odbędzie się rejestracja zawodników, odbiory administracyjne i badania kontrolne. O godzinie 18:30 zawodnicy pojadą na zapoznanie z trasą. W sobotę, 7 września, dzień rozpocznie się od powtórki zapoznania z trasą o godz. 8:30, a następnie o 9:30 odbędzie się odprawa załóg i pierwszy zawodnik przekroczy start honorowy o godz. 10:00. W niedzielę, 8 września, zapraszamy na kolejne zapoznanie, tym razem z tzw. odwróconym odcinkiem o 7:45, do którego załogi wystartują o godzinę 8:30. Zakończenia i dekorację zwycięzców będzie miała miejsce w bazie imprezy o 13.30.

Zapraszamy mieszkańców Gminy Bystrzyca Kłodzka do kibicowania oraz wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Zostań gwiazdą fotografii” na najlepszą fotografię z tego wydarzenia.

W ramach SJCAM Super Rally 2019 i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power, zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad 2×4, quad 4×4 i w klasach SSV, SSV Turbo powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody i zwycięstwo w IV rundzie Pucharu Can-Am SUPER RALLY.

Harmonogram wydarzenia:

Piątek, 6.09.2019:
16:00 – 20:00 – Rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów.
Klasy: Moto, Quad 2×4, Quad 4×4, SSV, SSV Turbo, Sport, Super Sport, Buggy.
18:30 – Objazd trasy przez zgłoszone załogi.

Sobota, 7.09.2019:
8:30 – Objazd trasy przez zgłoszone załogi.
9:30 – Odprawa zawodników w biurze imprezy.
10:00 – START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.

Niedziela, 8.09.2019:
7:45 – Objazd trasy przez zgłoszone załogi.
8:30 – START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.
13:30 – Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom VI rundy SJCAM Super Rally oraz zwycięzcom Pucharu Can-Am Super Rally.

Park maszyn:
Miejsce biwakowe
Zdrojowa, 57-520 Długopole-Zdrój
link do mapy:
https://maps.app.goo.gl/McDm3DUaTo6BKXjp6

Biuro imprezy:
Restauracja Horus
Zdrojowa 21, 57-520 Długopole-Zdrój
link do mapy:
https://maps.app.goo.gl/D882UPuACeCivzXf7

Rejestracja:

http://www.super-rally.eu/users/register/


Regulamin:

http://super-rally.eu/regulamin


Klasy:

Moto
Quad 2×4

Quad 4×4

SSV

SSV Turbo

Sport

Super Sport

Buggy


Podziękowania dla Sponsorów i Partnerów wydarzenia: SJCAM, Sempler, E’NOD Audio, Długopole – Zdrój, Gmina Bystrzyca Kłodzka, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej, Hotel Bania**** Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska, TAG Heuer, Can-am, Taurus Sea Power, NTT System, Hiro, Teehonled Polska, Inflandia, Quersus, oponyquad.pl, MAXXIS, CST, opony4x4.eu, Integral, Bella Umbrella, Tombet, Customic, BestQuad Olkusz, Rota-Med oraz Hotel Spa Medical Dwór Elizy.

Szczegółowe informacje na stronie organizatora: www.super-rally.eu i na facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4

inf.pras.