Waldemar Kluza i Daniel Stawiarski przed X Memoriałem Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

Waldemar Kluza i Daniel Stawiarski znów stworzą załogę i będą rywalizować w X Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Duet w Rajdzie Barbórka zakończył wspólnie sezon 2015, a teraz startem w Wieliczce otworzą kolejny rok. Na liście zgłoszeń znalazło się wielu szybkich zawodników. Wyjątkowo liczna jest grupa zawodników GSMP. Załoga Kluza / Stawiarski wystartuje, jako piąta w całej stawce, a trzecia wśród „górali”. Ich bronią będzie tradycyjnie Mitsubishi Colt Proto.

  WKluza Foto 02 - Autor Agnieszka WoBkowicz

Waldemar Kluza: „Koniec zimowej przerwy od startów, a dla nas już tradycją stało się, że zaczynamy właśnie tutaj, w mojej rodzinnej Wieliczce. Trasa przeszła spore zmiany i zapowiada się, że będzie bardzo ciekawie. Szkoda tylko, że nie zgłosiło się więcej załóg, ale i tak wśród tych, którzy będą są naprawdę mocni zawodnicy. Będzie naprawdę silna rywalizacja, ale to dobrze i dla nas i dla kibiców.

Podium, zwłaszcza w tej jubileuszowej edycji, było by czymś świetnym, ale nie wyznaczamy sobie z Danielem, na ten moment, innych celów, niż ten żeby mieć przyjemność z jazdy. Oczywiście, im bliżej pierwszego miejsca, tym lepiej, ale charakter tej imprezy sprawia, że nie jest to jedyny cel na ten weekend. Za nami kilka sesji treningowych i samochód naprawdę świetnie się prowadzi i przyśpiesza. Doszliśmy do ładu z kilkoma rzeczami i wszystko pracuje doskonale – silnik, skrzynia. Colt rwie się do jazdy. Jeśli samochód będzie tak działał to zapowiadają się ciekawe wrażenia – i dobra rozgrzewka przed GSMP.

 WKluza Foto 03 - Autor Agnieszka WoBkowicz

A tym czasem zapraszam do przyjazdu na X Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza – życzę nam wszystkim dużych emocji.”

Sponsorami zespołu Kluza Racing Team podczas Memoriału będą: ProfiAuto, .Stalco, TRW, AutoCzesciValdi.pl, Millers Oils, Rally-Tech.pl, Planeta-Budowlana.pl oraz Buchti.pl, a patronat medialny nad załogą ponownie objął portal GSMP.pl

WKluza Foto 01 - Autor Agnieszka WoBkowicz

inf.pras.

Dodaj komentarz