Wataha wilków znów zaatakuje dolnośląskie zakręty. Zobaczycie ją na odcinkach w Młyńsku i Gierczynie.

Zaledwie jeden dzień został do drugiej już rundy rajdu samochodowego Tarmac Masters – Rally Pickup Design. Tym razem odcinki rozegrają się 26 maja w okolicach Gryfowa Śląskiego. Wśród zgłoszonych załóg nie mogło zabraknąć obu aut Renault Clio wrocławskiej grupy Wolf Motorsport.

 Foto1

Kamil Winnicki wraz z Mateuszem Radeckim swoją “cliówką” powalczą o liderowanie w klasie RO1.

 

Radecki: Będzie to już mój drugi wspólny start z Kamilem Winnickim. Wydaje mi się, że trochę się dotarliśmy na ostatniej rundzie i zdobyte doświadczenie z innych cykli przełoży się na wynik końcowy w Gryfowie.

 

Winnicki: „Oddać dwa równe skoki”  zapamiętałem to, jako ważne hasło z dzieciństwa powtarzane podczas każdego wywiadu w trakcie trwania „Małyszomanii”. Filozofię tę przejął Kamil Stoch, a teraz przejmuję ją ja. Sprawdzimy, co z tego wyniknie. Zespół już spisał się na medal, bo między rundami wprowadziliśmy bardzo dużo nowości i jesteśmy w pełni gotowi na kolejną rywalizację z czasem.

 Foto-tytul

 

Załoga Jakub Gieruszczak – Kornel Grabski po naprawie skrzyni biegów, którą pechowo stracili w poprzedniej rundzie, również ma apetyt na wysokie miejsca w swojej klasie (SKJS, SK4).

 

Grabski: Po przygodach z autem na ostatnim odcinku poprzedniej eliminacji cyklu Tarmac Masters, wracamy razem z Kubą silniejsi. Plan na jakże szybkie, ale zarazem bardzo trudne technicznie odcinki przygotowane przez Organizatorów, to jazda swoim tempem, które jak pokazaliśmy na poprzedniej rundzie potrafi być dość wysokie.

 

Po raz kolejny team Wilków uruchomił też dla Was grupę dyskusyjną nt. rajdu w aplikacji What’sApp. Jest to oficjalny kanał komunikacja dla organizatorów Tarmac Masters, uczestników i kibiców tego rajdu.

 Grafika1

 

Trzymajcie kciuki za obie załogi Wilków i do zobaczenia na odcinkach, w parku serwisowym w Rębiszowie (kopalnia Pri-Bazalt) oraz w sobotę wieczorem na mecie w Gryfowie Śląskim!

Harmonogram – piątek (25.05)

Start (Gryfów Śląski, Rynek): 19:00

 

Harmonogram – sobota (26.05)

OS 1/3/5 Fully (Gierczyn): 9:23 / 12:49 / 15:55

OS 2/4/6 Hilly (Młyńsko): 10:06 / 13:32 / 16:38

Serwis A/B/C (Rębiszów, Pri-Bazalt): 10:26 / 13:52 / 16:58

Meta (Gryfów Śląski, Rynek): 18:38

inf.pras.

Dodaj komentarz