Wrocławskie Wilki na drogach Tarmacka

Tarmac Masters to cztery rajdy samochodowe rozgrywane na Dolnym Śląsku na kultowych odcinkach znanych z Mistrzostw Polski. W najbliższą sobotę w okolicach Nowej Rudy pojawi się ponad 100 załóg. Wśród nich team Wolf Motorsport, z wrocławianinem Kamilem Winnickim za kierownicą Renault Clio Sport.

 wolf-motorsport-1 wolf-motorsport-2 wolf-motorsport-3 SONY DSC

Wolf Motorsport narodził się we Wrocławiu. Tworzy go grupa młodych ludzi, która ma wspólne cele: początkowo start w rajdach okręgowych, a po zdobyciu doświadczenia także w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

 

Dla Winnickiego trasy Tarmaca będą ostatnim rajdem kończącym udany sezon startów w tej serii. Na prawym fotelu Wilków pojedzie gościnnie utytułowany śląski pilot Sebastian Dwornik.

 wolf-motorsport-5

 

Liderem teamu i głównym pomysłodawcą teamu Wolf Motorsport jest absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Początkowo jego starty odbywały się pod szyldem Ekonomiczny Rally Team, ale po skończonych studiach Winnicki sprofesjonalizował swoją rajdową stajnię. Wrocławskie Wilki skupiają wokół siebie inne zainteresowane współpracą teamy, zespoły serwisantów, mechaników, logistyków, a także ludzi odpowiedzialnych za obsługę medialną.

 

https://www.youtube.com/watch?v=vSSKihHg1Lo

Podpis: Zobacz ostatni trening Winnickiego przed startem w Tarmac Masters

 

Zawody IV Rundy Tarmac Masters rozgrywane są w systemie dwudniowym 20-21.10.2017 w okolicach Nowej Rudy. Podczas czterech rajdów zostaną wyłonieni Mistrzowie Super KJS w klasach (od SK1 do SK5). Kibicować można na odcinkach lub śledząc relację na specjalnie stworzonym przez Wolf Motorsport czacie w bezpłatnej aplikacji WhatsApp.

 

Wystarczy otworzyć na swoim telefonie lub komputerze link o adresie: https://chat.whatsapp.com/81ZbEjMUzod1boJpDVokXV i dołączyć do społeczności kibiców

rajdu.

 

Szczegóły dotyczące zawodów także na http://g4sport.club/4tm17/

Kibicuj Wolf Motorsport na https://www.facebook.com/wolf.motorsport.rally/

inf.pras.

Dodaj komentarz