Wyboista droga do sukcesu dla RMF 4RACING Team

Lotto Baja Poland 2015 przeszedł do historii przede wszystkim jako piękne motoryzacyjne święto. Tłumy kibiców, najlepsi zawodnicy na świecie i wspaniała atmosfera podczas rajdu utkwią w pamięci wszystkich uczestników. Zawodnicy RMF 4RACING Team pomimo kłopotów, pokazali prawdziwego ducha walki, który zaprocentował podwójnym podium.

DSC02902

W dniu dzisiejszym zostały rozegrane dwa odcinki specjalne w Dobrej, każdy liczący po 65 km. Reprezentujący barwy RMF 4RACING Team duet w składzie Krzysztof Biegun i Aleksandra Kujawa po efektownej jeździe zajęli 2 miejsce w grupie OPEN. Zawodnicy nie kryli swojej satysfakcji na mecie rajdu.

Dzisiejsze odcinki były bardzo wymagające. Niezliczone ilości dziur, bardzo strome hopy i wystające korzenie na trasie dały nam mocno w kość. Jesteśmy jednak niezmiernie szczęśliwi, bo ukończyliśmy rajd na 2 miejscu w swojej grupie. Wraz z Krzyśkiem z niecierpliwością czekamy już na kolejny rajd – zdradza Aleksandra Kujawa.

IMG_5400

Druga załoga RMF 4RACING Team miała nieco mniej szczęścia. Samochód Aleksandra „Faziego” Szandrowskiego i Rafała Płuciennika sprawiał na trasie lekkie problemy. Sprawna praca mechaników oraz determinacja załogi pozwoliła im ukończyć rajd na 4 miejscu. Panowie jednocześnie dołożyli kolejne cenne punkty do klasyfikacji generalnej.

IMG_5393

Jesteśmy po kolejnym rajdzie, który był nie tylko rundą Mistrzostw Polski, ale i również Pucharu Świata. Wraz z Fazim zajęliśmy 4 miejsce w grupie TH, jednocześnie zbierając cenne punkty do klasyfikacji generalnej bieżącego sezonu, co niezmiernie nas cieszy – komentuje Aleksandra Kujawa.

IMG_5535

Wyniki te pozwoliły zająć całemu zespołowi RMF 4RACING Team 1 miejsce w Klasyfikacji Zespołów podczas Lotto Baja Poland. Daje to spore nadzieje na podium i końcowy sukces całego Teamu w klasyfikacji zespołowej na finiszu sezonu rajdowego. Do jego końca został bowiem jeden raj, Baja Żagań odbywający się pod koniec października.