Wyjątkowy dzień dla polskiego sportu samochodowego – Narodziny programu #RacingForPoland

Utworzenie nowej polskiej ekipy wyścigowej “RacingForPoland” stało się rzeczywistością w niespełna trzy tygodnie po ogłoszeniu tego faktu na antenie Eurosport Polska podczas tegorocznej transmisji wyścigu 24h Le Mans. 
A3SR-RacingForPoland-2017-Jsp3recovery-1
Załoga składa się z dwóch zawodników Automobilklubu Wielkopolski.
W czwartek, 6 lipca, tuż po wyjeździe z fabryki, Ligier JSP3 w brawach nowego zespołu zaliczył swoje pierwsze testowe okrążenia na torze Magny-Cours we Francji.
Pod szczególną opieką francuskiego zespołu N’Race i we współpracy z konstruktorem Ligier, samochód ekipy “RacingForPoland” staje się orężem w pierwszym etapie wieloletniego programu, którego celem będzie wystawienie samochodu w barwach Polski do największego na świecie wyścigu 24h Le Mans.
Będzie to wspaniała okazja do zaprezentowania polskiej jakości pracy, polskich kierowców, inżynierów, mechaników i studentów szkolących się w ramach wieloletniego programu sportowego, a także do zaproszenia turystów z całego świata do przyjazdu na wakacje pod hasłem “Visit Poland”, nagłośnienia wszelkiego rodzaju imprez kulturalnych i sportowych, promocji polskich marek i produktów na światowym rynku w najbardziej dynamiczny i efektowny sposób.
A3SR-RacingForPoland-2017-Jsp3recovery-3
Dumny z reprezentowania wizerunku Polski program sportowy “RacingForPoland” przeniesie naszą pasję na arenę wyścigów międzynarodowych w biało czerwonych barwach!
inf.pras.

Dodaj komentarz