Wyprzedź swój umysł z Miko Marczykiem!

Współczesny trening kierowców oraz pilotów rajdowych to już nie tylko niezliczone godziny spędzone za kierownicą rajdówki czy w symulatorze. To także intensywna praca podczas treningów mentalnych oraz psychomotorycznych, które stały się nieodłączną częścią przygotowań najlepszych rajdowców na świecie! 20 stycznia w Warszawie będą mogli się o tym przekonać uczestnicy warsztatów „Wyprzedź swój umysł”, które poprowadzi konsultant do spraw psychologii w sporcie, Łukasz Mika razem ze swoim podopiecznym, mistrzem Polski w klasie Open N, Miko Marczykiem.

Wyprzedz swój umysB - baner

Podczas trzygodzinnych warsztatów wszyscy zainteresowani zgłębią tajniki treningu, który pozwoli poprawić ich refleks, koncentrację czy precyzję. Oprócz tego przedstawione zostaną ćwiczenia na mięśnie głębokie, odpowiadające za lepsze „czucie samochodu”. Nie zabraknie także omówienia odpowiedniej diety oraz suplementacji skierowanej do kierowców wyczynowych. Wszystko to w milej i pozytywnej atmosferze!

Łukasz Mika: Rajdy i wyścigi samochodowe rozwijają się w niesamowitym tempie. Auta są coraz szybsze, a rywalizacja niezwykle zacięta. Aby wygrywać, nie wystarczy już wyprzedzić swoich rywali – trzeba wyprzedzić także swój umysł! Warsztaty, które poprowadzę z Miko Marczykiem, mają właśnie to na celu. Chcemy pokazać, jak wielką moc ma trening mentalny i psychomotoryczny, który wpływa bezpośrednio na czasy uzyskiwane na torze czy oesie. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom możemy m.in. zredukować stres przed startem do pierwszego odcinka specjalnego, odgonić niepotrzebne myśli, a także wyostrzyć nasze zmysły, które przy wysokich prędkościach muszą pracować na najwyższych obrotach. Nasza inicjatywa ma także udowodnić, że taki trening to także dobra zabawa, do której nie potrzeba drogiego sprzętu. Więcej powiemy Wam o tym 20 stycznia w Warszawie! Zapraszamy! 🙂

Wyprzedz swój umysB - plakat

Miko Marczyk: Przygotowanie mentalne i fizyczne, właściwe skupienie czy też znajomość tego, w jakim stanie nasza głowa pracuje najlepiej to bardzo ważne elementy, które prowadzą do skuteczności w rajdach. W tym roku podczas sezonu w naszym zespole pomagał trener, Łukasz. W ramach naszej współpracy dowiedziałem się i dowiaduje wielu nietypowych informacji, które pomagają rozwijać się w rajdach. Choć przede mną jeszcze wiele nauki, a do idealnego ucznia daleka droga to będę miał przyjemność uczestniczyć w warsztatach 20 stycznia w Warszawie. Chętnie opowiem Wam o tym, jakie ćwiczenia mi najbardziej pomagają i dlaczego cenię sobie pracę nad sferą mentalną. Zapraszam i do zobaczenia!

Więcej informacji znajdziesz na www.facebook.com/events/937629359736793/ oraz na wyprzedzswojumysl@gmail.com.

inf.pras.

Dodaj komentarz