Youngtimery na Autodromie Słomczyn

Na nowym Autodromie Słomczyn, 8 października, rusza nowy cykl dla posiadaczy młodych klasyków. „Youngtimer Cup” to impreza pilotażowa promująca cykl imprez planowanych w roku 2017, w całości rozgrywana na asfaltowym torze Słomczyn organizowana przez Automobilklub Rzemieślnik.

ytc01

Impreza kierowana jest do posiadaczy klasyków, którzy chcieli by porywalizować w konkurencji sportowej i sprawnościowej. Trasa wytyczona będzie na Autodromie Słomczyn więc w bezpiecznych warunkach i na idealnie równej nawierzchni.

Youngtimer Cup polega na jak najszybszym przejechaniu próby zręcznościowej zlokalizowanej na torze w Słomczynie. 4 przejazdy z elektronicznym pomiarem czasu. Trasa o długości 2,5km w całości na nawierzchni asfaltowej.

ytc02

Celem cyklu imprez jest podnoszenie umiejętności i doskonalenie techniki jazdy samochodem przez uczestników oraz popularyzacja sportów samochodowych ze szczególnym uwzględnieniem samochodów zabytkowych oraz Youngtimer. Zapraszamy więc na zakończenie sezonu na nowym Autodromie Słomczyn.

ytc03

W imprezie można wystartować również w aucie współczesnym i sportowym w klasie OPEN.

ytc04

Więcej informacji i regulamin na stronach: www.autodromslomczyn.pl i www.ak-rzemieslnik.pl

http://www.facebook.com/events/302330593477237/

Dodaj komentarz