Z Nowym Rokiem zaczynamy ostro! Winter Cup 2016 czas zacząć!

17 stycznia(niedziela) 2016 roku zapraszamy na 1 eliminację naszego „zimowego” cyklu Królewski Winter Cup 2016 edition . Dzięki bardzo udanej współpracy z Totalizatorem Sportowym oraz Zarządem Wyścigów Konnych, już po raz 4!!!! zapraszamy na teren Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu. Mamy nadzieję, że miejscówka się nie znudziła a My jak zwykle postaramy się zrobić dla Was WIELKIE ŁAŁ!

Jak to u Nas, rywalizować będziecie na w pełni zabezpieczonym, 2,5 kilometrowym odcinku – podobnym do trasy Rajdu Barbórka. Przewidujemy 4 przejazdy na czas, na „full wypasie” tzn. z procedurą startu na fotokomórkach co 30 sekund, z dwukrotnym zapoznaniem „na kołach”, z wynikami on line, z pysznym jedzonkiem, z atrakcjami dla kibiców.. i nie tylko z … a to potem . Co za dużo to nie zdrowo! Mamy nadzieję, na biały, puszysty puch ale… wiadomo jak to z nasza, polską zima bywa…. Pisemko do osoby odpowiedzialnej za śnieg- wysłane!

 

Zapisy ruszają już 4 stycznia poprzez naszą stronę www.ak-krolewski.pl. Tam dostępna będzie lista zgłoszeń oraz lista „pewniaków” oraz wszelakie informacje. Oczywiście zapraszamy również do odwiedzenia naszego fb https://www.facebook.com/AK.Krolewski/?fref=ts. Na wydarzeniu będą wszystkie informacje!

 

TablicaRajdowa_KWC2016_m

Termin: 17 styczeń 2015 (niedziela)
Miejsce: : Teren Wyścigów Konnych w Warszawie

Liczba uczestników: 100, no może trochę więcej, jak Dyrektor pozwoli
Wpisowe: 180 zł
- członkowie AK Królewskiego z opłaconą składką za rok 2016- 160 zł


Podział na klasy:
Klasa 1: do 1150 cm3
Klasa 2: powyżej 1150 i do 1400 cm3
Klasa 3: powyżej 1400 i do 1600 cm3
Klasa 4 – samochody o pojemności powyżej 1600 ccm do 2000 włącznie,

Klasa 5 – samochody o pojemności powyżej 2000 ccm (wyłączając wszystkie modele i roczniki Subaru Impreza, Subaru Legacy i Mitsubishi Lancer wyposażone w turbosprężarkę)

Klasa Impreza&Evo – Wszystkie modele i roczniki Subaru Impreza, Subaru Legacy i Mitsubishi Lancer wyposażone w turbosprężarkę.
Klasa Gość: zawodnicy posiadający licencję sportu samochodowego z wyjątkiem licencji kartingowej oraz licencji R co-driver.

 

DZIEWCZYNY!!!!

Na każdej eliminacji zostanie przyznany puchar/nagroda dla NAJSZYBSZEJ KOBIETY za kółkiem! Dla pozostałych dziewcząt na pewno będą czekać upominki

Zobaczymy jak to wyjdzie… może pokusimy się o klasyfikację na koniec cyklu?

 

Należy do samochodu spakować:
- ubezpieczenie OC i NNW (zalecane)
- prawo jazdy
- dowód rejestracyjny z ważnym przeglądem
- pozwolenie właściciela na użycie auta
- gaśnicę
- kask lub kaski, jeśli jedzie z nami pilot.

 

 

Szczegóły dostępne na stronie www.ak-krolewski.pl oraz na fb https://www.facebook.com/AK.Krolewski

 

Reszta szczegółów będzie dawkowana

No to co? No to widzimy się na Służewcu!!!!

inf.pras.