Zespół Hoffman / Barłoga z tytułem II-go Wicemistrza w kategorii FIA2

24 listopada w Warszawie odbyła się Gala Sportu Samochodowego, podczas której rozdano puchary i szarfy Mistrzów Polski 2017 dla zawodników rajdowych i wyścigowych.

Hoffman - Barłoga 63 Rajd Wisły (2)

Podczas tej gali nie mogło zabraknąć zawodników Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, a wśród nich Pawła Hoffmana i Marcina Barłogi. Obaj zawodnicy przez cały sezon 2017 startowali razem, chociaż z przyczyn niezależnych dwoma rajdówkami: Saabem 96 V4 Rally, oraz Polonezem 2000 Walter Wolf Racing.

Rywalizowali najpierw w kategorii FIA3 (Polonezem), a następnie w FIA2 (Saabem) i w niej uzyskali tytuł II-go Wicemistrza Polski.

Podczas rajdów zmagali się z pogodą, techniką i innymi elementami utrudniającymi szybką i sprawną jazdę. W trakcie ww. zmagań doświadczyli rewelacyjnej współpracy z rywalami i przeważnie miłej obsługi organizatorskiej.

Paweł Hoffmani Marcin Barłoga

Warto tutaj wspomnieć Rajd Wisły, kiedy podczas ulewnej pogody awarii uległ układ chłodniczy Saaba. Wyciekający płyn zaparowywał szyby, a silnik z jego braku zwiększał swoją temperaturę. Rywale na PKC-u oddawali swoją wodę do picia, aby uzupełnić płyny w chłodnicy Saaba. Pomimo takich warunków załoga ukończyła rajd na pierwszym miejscu w FIA2.

Takie jest właśnie HRSMP. Rywalizujemy, ale tylko sportowo!!! Dziękujemy za kibicowanie i zmagania zawodnikom i organizatorom, w tym Mirkowi Miernikowi.

Paweł Hoffman i Marcin Barłoga

Zapraszam do ostatniego filmowego podsumowania, po rajdzie Wisły:

https://www.youtube.com/watch?v=rdh4Pf9uKXY

inf.pras.

Dodaj komentarz