Zgodnie z tradycją ruszamy z letnim cyklem imprez Królewski Summer Cup 2016!

Formuła znana z poprzedniej edycji (oraz z Wintera) czyli 3 eliminacje (postaramy się aby miejscówki się nie powtarzały!), podczas ostatniej rundy – power stage, który umożliwi walkę o dodatkowe punkty. Jak zwykle wszystko co misie lubią najbardziej : fajne trasy, pomiar na fotokomórkach, wyniki online, 2 przejazdy zapoznawcze, pyszny catering, miła obsługa , niespodzianki startowe i wiele wiele innych.

 

Zapraszamy wraz z Warsaw Rally Center www.facebook.com/WRC-Warsaw-Rally-Center-194463910890692. na 1 eliminację Królewski Summer Cup 2016, która odbędzie się 5 czerwca (niedziela) na terenie byłej fabryki FSO Żerań (po drugiej stronie Toru Żerań). Tak jak pisaliśmy wcześniej, podczas układania trasy wykorzystaliśmy uliczki wokół hali a sam przejazd przez halę będzie szybki i techniczny.

Planujemy 5 przejazdów, pomiędzy 2 a 3 pętla krótka przerwa regeneracyjna dla ekipy sędziowskiej. Start pierwszego uczestnika 10:30, meta około 16:30 ale mamy nadzieję, że pójdzie jak zawsze sprawnie i skończymy wcześniej…

SummerCup2016_MOTUL

UWAGA! Zapisy ruszyły 23 maja (poniedziałek) o godzinie 10:00 poprzez nasza stronę www.ak-krolewski.pl. Zostało jeszcze kilka miejsc

Śledźcie naszego fb oraz naszą stronę gdzie systematycznie wrzucamy informacje, popatrzcie na onboard, popatrzcie na nagrody, popatrzcie na Partnerów!

Zapraszamy!!!! W tej chwili mamy już ponad 60 zgłoszeń!!!!

inf.pras.