ZIMOWA PROMOCJA PIRELLI

Do końca listopada trwa promocja Pirelli. Nagroda główna: ekskluzywny wyjazd na Formula 1 Pirelli Magyar Nagydij 2018*

Warszawa, 16 listopada 2017 – Do 30.11.2017 osoby, które zakupią komplet opon zimowych osobowych lub terenowych, o średnicy co najmniej 17 cali i zarejestrują się na stronie Pirelli.pl, będą mieć możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest dwuosobowy pakiet wyjazdowy VIP na FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2018*.

 baner

Wystarczy zakupić komplet opon Pirelli w jednym z punktów sprzedaży uczestniczących w konkursie, zachować dowód zakupu, zarejestrować się na pirelli.pl w terminie 14 dni od daty zakupu i odpowiedzieć na jedno proste pytanie konkursowe: Jakie motto znajdowałoby się na Twoim kasku, gdybyś był kierowcą F1®?”.

Do wygrania 1 dwuosobowy pakiet wyjazdowy VIP na FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2018*, bilety w strefie Formula One Paddock Club™, wraz z przelotem, zakwaterowaniem i wyżywieniem oraz 1000 kolekcjonerskich modeli bolidu Pirelli w skali 1:43.

 Model bolidu F1

Regulamin, lista punktów sprzedaży i szczegóły konkursu na stronie www.pirelli.pl

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.pirelli.pl najpóźniej do 22.01.2018 r.

 

W przypadku pytań wyślij mail na adres promocja@pirelli.com

opona Pirelli

FIA zastrzega sobie prawo do zmiany nazwy wydarzenia. Wszystkie treści zawarte w materiałach reklamowo-promocyjnych mają charakter jedynie informacyjny. Moc prawną mają jedynie postanowienia Regulaminu.

inf.pras.

Dodaj komentarz