środa, 6 lipca, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualności10. i 11. maja startuje Bieszczadzki Wyścig Górski 2014

10. i 11. maja startuje Bieszczadzki Wyścig Górski 2014

Inauguracja sezonu GSMP rozpocznie się już jutro, czyli 9. maja, natomiast wyścig wystartuje w najbliższy weekend. Zapowiada się piękne widowisko. Na starcie zameldują się jutro aż 84. załogi. Wynik rekordowy. Fascynująca będzie zarówno trasa, z początkową długą prostą i sekwencją ostrych zakrętów, jak i maszyny zgłoszone do rywalizacji.

Zawody odbędą się w Załużu. Miejscowość ta znajduje się w południowo-wschodnim krańcu Polski (około 10 km od miejscowości Sanok).

v10

Plan 40. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego jest następujący. Jutro odbędzie się inauguracja sezonu oraz odbiór administracyjny i wydawanie dokumentów (rynek w Sanoku). Sobota rozpocznie się od treningów, a około godziny czternastej będzie miała miejsce uroczysta ceremonia otwarcia zawodów. Od 14.30 ruszają pierwsze załogi. W niedzielę około 08.30 trening, a od 12.00 kolejne podjazdy. O godzinie siedemnastej zaplanowano ogłoszenie wyników i wręczenie nagród  (teren DEPO, miejscowość Wujskie – ok. 2 km od miejscowości Załuż.)

12

Najciekawsze w całej tej rywalizacji będą oczywiście samochody. Kiedy otworzy się listę zgłoszeń można oniemieć. Wypisanie tutaj wszystkich pojazdów nie ma sensu, ponieważ lista ta jest ogólnie dostępna. Ale warto wspomnieć chociaż o takich cudach jak: Sierra Cosworth, Celica GT4 WRC, Ferrari 355 Challenge (!), Lotus Exige czy Poldek 2000 Rally oraz oczywiście swoją obecność zaznaczą, dobitnie przelotowymi wydechami, całe zastępy EVO, Imprez i Hond Type-R.

trasa-zaluz

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Mery Czepiel wraca na zwycięską ścieżkę w WSMP!

Weekend 24-26 czerwca był szczególną datą w motorsportowym kalendarzu nad Wisłą. W tych dniach na Tor Poznań zawitała...

Travis Pastrana podczas 2022 Goodwood Festival of Speed [wideo]

Travis Pastrana Subaru GL Wagon Goodwood
Travis Pastrana na tegoroczny występ w Goodwood wybrał mega niecodzienne auto - Subaru GL Wagon. Seryjnie 1.8...

Super Sprint Brzostek 2022 – [wideo]

Super Sprint Brzostek
Super Sprint o Puchar Burmistrza Miasta Brzostek 2022 odbył się 3 lipca i przyniósł bardzo emocjonującą rywalizację, czego...

Udany i emocjonujący Rallye Breslau już za zawodnikami

W dniach 26 czerwca – 1 lipca w Żaganiu i Drawsku Pomorskim odbywał się słynny Rallye Breslau....

Finał rodem z Sardynii! – 3. runda Motul Gravel Cup 2022

Za nami trzecia odsłona cyklu Motul Gravel Cup 2022 powered by Atlas Ward. W sobotę drugiego lipca...

NAJPOCZYTNIEJSZE