2. Królewski Szuter Cup 2014 – zapowiedź

Już 10. sierpnia na torze Motointegracji w okolicach Zakroczymia odbędzie się 2. Królewski Szuter Cup! Zapowiada się nie lada gratka dla fanatyków luźnych nawierzchni!

Automobilklub Królewski wraz z Inter Cars, MotoIntegrator oraz Sport&Classic Workshop przy patronacie medialnym magazynu Rally&Race zaprasza na 2. eliminację cyklu Królewski Szuter Cup.
Zawody odbędą się oczywiście na torze Motointegracji w okolicach Zakroczymia. Obiekt przeszedł kolejną rewitalizację, dlatego też wszelkie niedogodności z poprzedniej imprezy zostały poprawione.

Przypominamy także, że zwycięzca najliczniejszej klasy dostanie od Sport&Classic Workshop voucher na klatkę bezpieczeństwa o wartości 2000 PLN! Dodatkowo zwycięzca ośki odbierze voucher na płytę pod silnik, która jest niezbędna do szybkiej jazdy nie tylko po szutrach.
Odcinek, na którym zawodnicy będą rywalizować to w pełni zabezpieczona, 2,5 kilometrowa próba, na której karetka i straż pożarna będą pilnować bezpieczeństwa. Start będzie się odbywał co 40 sekund na fotokomórkach, a odcinek zakończy się metą lotną.

Oczywiście standardowo, catering zapewnia CaterMark!
Odbiór i BK w dniu zawodów. Prosimy o przygotowanie dokumentów (OC, NW itp.)
ZAPISY RUSZAJĄ 30 LIPCA O GODZINIE 10.00!

Gorąco zapraszamy!

W razie pytań oraz w celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na stronę organizatora: www.ak-krolewski.pl

 

Fot. Dariusz Ołtuszyk