poniedziałek, 28 listopada, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualności2. Rajd Przedwiośnia (14.03) Pruszcz Gdański

2. Rajd Przedwiośnia (14.03) Pruszcz Gdański

Pierwszy dzień wiosny zbliża się wielkimi krokami. Oprócz zmian w klimacie zwiastuje to również rozpoczęcie na dobre rajdowego sezonu, a druga runda Samochodowego Pucharu Automobilklubu Morskiego może być tego najlepszym dowodem.

11

Przed nami 2. Rajd Przedwiośnia, impreza dla zawodników amatorów, która odbędzie się już w najbliższy weekend w Pruszczu Gdańskim.
14.03 przed jej startem zaplanowano wolny trening dla zawodników. O godzinie 17:00 odbędzie się ceremonia otwarcia rajdu i prolog. Wszystko na terenie giełdy.
15.03 to już faktyczny rajd z trzema próbami sportowymi przejeżdżanymi za każdym razem dwukrotnie i w trzech pętlach. Łączna długość rajdu to 18 km oesowych.

56

Zapisy otwarte będą do dnia poprzedzającego rajd, a szczegóły dotyczące udziału w imprezie znajdziecie na stronie Sekcji Sportowej Automobilklubu:

66

2. Rajd Przedwiośnia jest objęty patronatem Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański.

PlakatRajdPrzedwiosnia

Inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Rajd Sardynii uratowany. Zostanie w kalendarzu WRC do 2025 roku

Rajd Sardynii 2022
Rajd Sardynii pozostanie w kalendarzu WRC do 2025 roku. Organizatorzy porozumieli się z promotorem w kwestii przedłużenia...

Ross Brawn czy Frederic Vasseur? Kto wzniesie Ferrari na szczyt?

Ross Brawn w Ferrari
Ross Brawn czy Frederic Vassseur? Karuzela nazwisk na nowego szefa Ferrari właśnie ruszyła. Mattia Binotto nadal trwa...

7 Rajd Wikinga 2022 Action & Show by RRV

7 Rajd Wikinga w oku kamery od RościszówRallyVideo.

Elektroniczne lusterka trafią w końcu do F1?

F1 to największe pole doświadczalne w całym, motorsportowym świecie. Nic więc dziwnego, że prawie codziennie pojawiają się...

7. Rajd Wikinga 2022 Action wideo

Kolejna filmowa porcja akcji z trasy 7 Rajdu Wikinga 2022.

NAJPOCZYTNIEJSZE