2. Runda Mistrzostw Czech – wyzwań ciąg dalszy.

Rajd Czeski Krumlow to kolejny szczebel dla załogi GK Forge Rally Team, cała załoga z braćmi Szeja na czele w skupieniu przed zbliżającym się startem, który odbędzie się w najbliższy weekend 22-23 maja 2015 r.

 

Jarosław Szeja i Marcin Szeja po doskonałym debiucie w 1. Rundzie Mistrzostw Czech (50. Rallye Šumava Klatovy) mają nadzieję, na równie spektakularny sukces w następnym starcie. Pozytywne przyjęcie i przyjazna atmosfera czeskich rajdów sprzyja jak widać załodze GK Forge Rally Team.

 

Jedziemy do Czeskiego Krumlowa z bardzo dobrymi nastrojami – informuje kierowca, Jarosław Szeja. Tak jak poprzednio i ten rajd jest dla nas nowością, pojedziemy zupełnie nowymi dla nas odcinkami i będziemy starali się dowieźć na metę możliwie najlepszy wynik. Mówiono nam, że jest to najcięższy rajd w sezonie i zdajemy sobie sprawę, że musimy dać z siebie wszystko by utrzymać wysoką pozycję w klasie i klasyfikacji generalnej.

 

Cieszymy się z ponownej obecności na rajdzie Sebastiana Frycza. Jego obecność na poprzednim rajdzie, gdzie szpiegował i sprawdzał trasę, dodała nam sporo pewności i spokoju. Dzięki jego doświadczeniu wyniesionemu z ubiegłorocznego sezonu czujemy się lepiej przygotowani do startu – dodaje pilot, Marcin Szeja.

Komunikat_prasowy_zalogi_jaroslaw_i_marcin_szeja_11_2015

GK Forge Rally Team ma nadzieję na podtrzymanie dobrej passy i zdobycie kolejnych punktów w 2. Rundzie Mistrzostw Czech, gdzie załoga ściga się w tym sezonie. Obecni sponsorzy i partnerzy dokładają wszelkich starań by zespół mógł walczyć z najlepszymi, są to firmy: GK Forge Obróbka Plastyczna Metali, SATJAM – producent blachodachówki, Eurogold, hurtownia budowlana Minimax oraz czeska stajnia ROTO.

inf.pras.