4. Valvoline Rajd Małopolski – ruszyła wirtualna lista zgłoszeń

Małopolski
fot. Rajd Małopolski - oficjalny profil Facebook

Tak jak w zeszłym roku, włodarze 4. Valvoline Rajdu Małopolski zdecydowali się na udostępnienie wirtualnej listy zgłoszeń. Na prowizorycznej liście znajdziemy już osiem zapisanych duetów.

4. Valvoline Rajd Małopolski (goszczący stawkę RSMP, HRSMP, RMP i CEZ) wystartuje na początku czerwca (6-8 czerwca). Organizator, Fundacja Sporty Motorowe, przygotował ponad sto dwadzieścia kilometrów oesowych, podzielonych na trzynaście sprawdzianów. Choć zmieniono blisko pięćdziesiąt procent tras, zachowano kompaktowy format imprezy. Zmiany dotyczyły też parku serwisowego i bazy rajdu – te przeniesiono odpowiednio do Wadowic oraz Młyn Jacka Hotel&SPA. Włodarze trzeciej rundy Mistrzostw Polski z dnia na dzień odkrywają kolejne, sportowe karty. Dzisiaj opublikowano wirtualną listę zgłoszeń.

Zobacz też: 9. Rajd Nadwiślański – harmonogram, lista zgłoszeń, mapy

W momencie publikacji niniejszego artykułu na liście zgłoszeń znajduje się osiem drużyn. Do walki o punkty w RSMP zgłosili się Jacek Januchta i Marta Matuszczyk w Citroenie C2 oraz Adam Rachfał i Sławomir Leja w Peugeocie 208 R2. Pozostałe sześć duetów zapisało się na prowizoryczną listę Rajdowych Mistrzostw Południa (RMP). Są to Niemiec/Bodniak, Paciej/Drążkiewicz, Pasterak/Gładysz, Gańczarczyk/Parzyk, Niemiec z Saganowskim oraz Kajetan Tatar i Marcin Naworol. Listę znajdziecie oczywiście na oficjalnej stronie imprezy.

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 43. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.