Pojawiła się lista zgłoszeń do tegorocznej edycji Rajdu Rzeszowiak. Do organizatora imprezy,  Automobilklubu Rzeszowskiego trafiło łącznie 59 zgłoszeń od załóg które rywalizować będą w cyklu Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Konkursowej Jeździe Samochodem.

W rundzie otwierającej Rajdowe Mistrzostwa Południa chęć udziału zgłosiły 22  załogi.  Z numerem jeden wystartuje Maciej Gaca/Bartosz Dąbrowa, w Fordzie Fiesta Proto. Dwójkę na swoje efektowne Audi Quattro naklei załoga Grzegorz Olchawski/Łukasz Zapart. Numer trzy otrzymał Jakub Matulka/Jakub Wróbel – Ford Fiesta R200. Na Rzeszowiaku pojawi się także tryumfator Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska 2021, czyli Maciej Hawro, dla którego będzie to domowy rajd. Jego pilotem w Hondzie Civic będzie Wojciech Kolaczek.

Pełna lista zgłoszeń RO – kliknij TUTAJ

Pełna lista zgłoszeń KJS – kliknij TUTAJ

Zobacz też: 8. Rajd Rzeszowiak Hoffman – mapy trasy

Najliczniej obsadzona będzie klasa CLASSIC, do której zgłosiło się 5 załóg. Jedną załogę mniej liczy klasa A2. W klasie A1, OPEN2 i RN1 zgłosiły się po 3 duety. Listę uzupełniają 2 załogi w RN3 i po jednej w klasach OPEN1 i PPC.

Zobacz też: Zapowiedź 8. Rajd Rzeszowiak Hoffman

W Konkursowej Jeździe Samochodem, rundzie Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM, planuje wystartować 37 załóg.

Zobacz też: Harmonogram 8. Rajdu Rzeszowiak Hoffman

Wyniki online z imprezy będzie można śledzić na stronie wyniki-online.pl

8. Rajd Rzeszowiak HOFFMAN odbędzie się w dniach 14-15 maja 2022.