AB CUP i BMW-Challenge – Sezon 2015

Rozpoczynamy kolejny sezon ogólnopolskiego rallysprintu AB CUP i BMW-Challenge, organizowanego przez Automobilklub Bydgoski. Kalendarz nie jest jeszcze znany, cały czas nad nim pracujemy, ale możemy już powiedzieć, że pierwsza runda odbędzie się 21 marca (sobota)! Informujemy również o planowanych 7 rundach, z czego 1 będzie odliczana do klasyfikacji generalnej całego sezonu.

mh12

NOWOŚĆ! Wraz z nowym sezonem otwieramy nową klasę „Start & Finish” w klasyfikacji HOBBY! Jest to klasa o najniższych kosztach, a także wspomagana wiedzą przez doświadczonych zawodników. Idealna dla kierowców, zaczynających przygodę z motosportem.  Regulamin nowej klasy znajduje się na stronie cyklu: http://bmw-challenge.pl/hobby-start-finish-regulamin-techniczny/

rakietowyprzemo
KOLEJNA NOWOŚĆ! We wrześniu, zgodnie z sugestiami zawodników na zebraniu regulaminowym, planowana jest impreza „promocyjna”, gdzie kierowcy cyklu będą mogli zaprosić swoich sponsorów. Będzie to szutrowy odcinek drogowy o długości około 4.5 km połączony z wieloma atrakcjami!  

18

Wracając do samego cyklu – jak co roku nie zabraknie zdjęć i filmów z każdej rundy, a nad całością spraw medialnych czuwać będzie Agnieszka Kujawa.

IMG_14904a

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji. Zachęcamy śledzić nasz fan page, na którym dodajemy informacje na bieżąco oraz strony internetowe naszego cyklu:
https://www.facebook.com/abcupbmwchallenge

www.abcup.com.pl

www.bmw-challenge.pl

kw11

 

Szykujcie rajdówki, zaczynamy 21 marca!

Inf.pras.