Atlas Ward Motorsport – motorsportowe fundamenty

330
Atlas
fot. Atlas Ward Motorsport

Atlas Ward to jedna z czołowych, rodzimych firm z branży budowlanej. Stawiane przez nią obiekty rozsiane są po całym kraju, a ilość sfinalizowanych inwestycji z biało-czerwonym logo stale rośnie. Czego nie widać jednak na pierwszy rzut oka, poza projektami kolejnych hal produkcyjnych i magazynów, zarząd wrocławskiej spółki rozwija jeszcze jeden koncept… W 42. wydaniu magazynu Rally and Race zaprezentujemy drużynę Atlas Ward Motorsport. Ekipę o mocnych, wyścigowych fundamentach, świętującą kolejne sukcesy w… Porsche Sports Cup Deutschland!

Dlaczego zarząd spółki Atlas Ward tak ochoczo zamienia eleganckie, biznesowe koszule na ognioodporne kombinezony, zaś miejsce komfortowego biura zajmują spartańskie boksy? Jak w wielu podobnych przypadkach, wszystkiemu winna jest… pasja. W najnowszym, 42. wydaniu naszego magazynu przybliżymy sylwetki trzech członków zarządu wrocławskiego przedsiębiorstwa – Mariusza Góreckiego, Arkadiusza Grycza i Wojciecha Karwana. Pokrótce omówimy genezę ich sportowej przygody, zaczynając od rajdowych aspiracji i pierwszych startów w imprezach typu rallysprint, aż po przesiadkę do… wyczynowych modeli Porsche.

W materiale zrelacjonujemy ostatnie, wyścigowe miesiące ekipy Atlas Ward Motorsport, w których wyścigowy trójząb wrocławskiej stajni rywalizował w ramach czempionatu Porsche Sports Cup Deutschland, startując w „królewskiej” konstrukcji 911 GT3 Cup (Mariusz) oraz 718 Cayman GT4 (Wojciech, Arkadiusz). Opowiemy także o zespołowych i indywidualnych sukcesach, które dają nadzieję na to iż nasi rodacy zawalczą wkrótce o mistrzowskie laury!

Wszystkie informacje o startach drużyny Atlas Ward Motorsport znajdziecie oczywiście na facebookowym profilu zespołu. Zachęcamy Was gorąco do polubienia profilu, dzięki czemu będziecie na bieżąco ze wszystkimi, motorsportowymi przygodami Arka, Wojtka i Mariusza!

fot. Rally and Race

Atlas Ward w 42. numerze Rally and Race!

Tradycyjnie, w Wasze ręce oddaliśmy ponad 150 stron wydanych na grubym, przyjemnym  w dotyku papierze. Zadbaliśmy o to, by magazyn przepełniony był relacjami ze wszystkich dyscyplin. Od rajdów i wyścigów, po rallycross, karting, cross country, drift oraz simracing. Przeprojektowaliśmy także strefę magazynową, odświeżając szatę graficzną. Dzięki temu nasze wywiady, reportaże i felietony wyglądają jeszcze lepiej, zachęcając do czytania. Bez grama kokieterii, w 42. wydanie włożyliśmy mnóstwo serca i emocji, dopieszczając każdy możliwy szczegół. Mamy nadzieję że poczujecie to sami, biorąc do ręki własny egzemplarz!

Pamiętajcie, iż kupując magazyn w naszym oficjalnym sklepie nie zapłacicie za przesyłkę. 42. wydanie odnajdziecie również w sieci Empik – tutaj możecie znaleźć najbliższy salon.

W Rally and Race cenimy sobie zdanie naszych czytelników. Zachęcamy Was do wyrażania własnych opinii i dyskusji w mediach społecznościowych. Jesteśmy też otwarci na wymianę argumentów. Wspólnie budujmy i wspierajmy społeczność kibiców oraz polski motorsport!