środa, 1 lutego, 2023
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościBASENHURT A&T RT na WSMP w Poznaniu

BASENHURT A&T RT na WSMP w Poznaniu

Blisko 200 zawodników pojawi się w najbliższy weekend na Torze Poznań podczas wyścigowego weekendu w ramach Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Volkswagen Castrol Cup i Porsche GT3 Cup Challenge. W krajowej stawce na 4083 metrowym obiekcie pojawią się zawodnicy rodzinnego teamu Basenhurt A&T RT – Marek , Adam oraz Tomasz Rzepeccy wspierani przez: BASENHURT – Polska, Carrobio – Włochy, Flexinox – Hiszpania, PSH – Hiszpania.

Kierowcy Basenhurt w Przeźmierowie pojawią się w czterech samochodach, dwóch Renault Clio RS III oraz seacie Leonie Supercopa oraz Volkswagenie Golf GTi. W Clio zasiądą Marek i Tomek, a Golfa i Seata użyje Adam Rzepecki. W sobotę Adam wystąpi w finałowej rundzie VWCC, a podczas niedzielnych zawodów, czyli sprintu Dywizji 4 WSMP oraz godzinnego wyścigu w ramach memoriału Jana Leśniaka wsiądzie do Seata.

Jestem bardzo pozytywnie nastawiony na te zawody i mam nadzieje, że to będzie dobra zabawa dla wszystkich startujących. – koczy Tomek Rzepecki.

W Dywizji 4 międzynarodowej, Tomek Rzepecki przed zbliżającym się weekendem ma ogromne szanse na zajęcie drugiej pozycji i tytuł wicemistrza Polski w klasie do -2000.

Wiem, że muszę oba wyścigi dojechać, aby zdobyć wicemistrza Polski – mówi Tomek. Dzięki mojemu tacie mogę to osiągnąć, ponieważ poświęcił on swoją skrzynię biegów. Moja skrzynia uległa zniszczeniu po kontakcie na torze w Brnie. Choć tata nadal walczy, aby pożyczyć od kogoś skrzynię na ostatnie wyścigi w sezonie i dołożyć mi na torze.

To będzie dla nas bardzo ważny weekend  – mówi Marek Rzepecki. Cały czas walczymy ze skrzynią biegów do mojego Clio i mam nadzieję, że pojawię się na torze. Wielki finał w Poznaniu rozegra się w Volkswagen Castrol Cup w którym jedzie Adam. Wciąż ma szansę na pierwszą dziesiątkę. W WSMP wystartujemy w sobotę ja i Tomek, a niedzielę po zakończeniu VWCC dołączy do nas Adam w Seacie. To będzie z pewnością jeden z ciekawszych weekendów wyścigowych w tym roku.

Kierowcy pojawią się na torze po raz pierwszy w piątek o godzinie 15:15 kiedy rozegrane zostaną kwalifikacje dla Dywizji 4. Tuż po nim na tor wjadą o 15:50 wyścigowe Golfy.

W sobotę można spodziewać się wielkich emocji podczas trzech wyścigów. Dzień rozpocznie Volkswagen Castrol Cup z Adamem, kolejny wyścig to Dywizja 4 WSMP o 14:15 i po raz drugi tego dnia wyścig pucharowych Golfów o 15:30.

W niedzielę zawodnicy rodzinnego teamu Rzepeckich pojawią się na torze o 16:10 i 17:00 podczas wyścigu Dywizji 4 i godzinnego memoriału.

Zapraszamy na Facebook : https://www.facebook.com/basenhurtatracingteam

inf. pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Brown określa Norrisa mianem „całkowitej gwiazdy”

CEO McLarena Zak Brown jest przekonany, że Lando Norris należy do czołowych kierowców w stawce F1 i...

Coulthard ostrzega Péreza przed Ricciardo

Były kierowca Red Bull Racing David Coulthard uważa, że Sergio Pérez musi dać z siebie więcej w...

Pierwsza runda Pucharu Świata przed Hołowczycem i Kurzeją

Nieco ponad dwa tygodnie po tym, jak w Arabii Saudyjskiej gościł najbardziej wymagający Rajd Dakar, jaki kiedykolwiek...

Viaplay rezygnuje z darmowych transmisji. Stacja zmienia zdanie

Viaplay rezygnuje z darmowych transmisji
Viaplay od tego sezonu nabyło prawa do transmisji F1. Stacja obiecywała udostępnić wybrane wyścigi oraz skróty za...

Pierwsza prezentacja. Haas zaprezentował barwy na sezon 2023 F1

Amerykański zespół Haas jako pierwszy ze stawki Formuły 1 zaprezentował barwy ekipy na tegoroczny sezon Grand Prix....

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here