czwartek, 11 sierpnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościBASENHURT A&T RT na WSMP w Poznaniu

BASENHURT A&T RT na WSMP w Poznaniu

Blisko 200 zawodników pojawi się w najbliższy weekend na Torze Poznań podczas wyścigowego weekendu w ramach Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Volkswagen Castrol Cup i Porsche GT3 Cup Challenge. W krajowej stawce na 4083 metrowym obiekcie pojawią się zawodnicy rodzinnego teamu Basenhurt A&T RT – Marek , Adam oraz Tomasz Rzepeccy wspierani przez: BASENHURT – Polska, Carrobio – Włochy, Flexinox – Hiszpania, PSH – Hiszpania.

Kierowcy Basenhurt w Przeźmierowie pojawią się w czterech samochodach, dwóch Renault Clio RS III oraz seacie Leonie Supercopa oraz Volkswagenie Golf GTi. W Clio zasiądą Marek i Tomek, a Golfa i Seata użyje Adam Rzepecki. W sobotę Adam wystąpi w finałowej rundzie VWCC, a podczas niedzielnych zawodów, czyli sprintu Dywizji 4 WSMP oraz godzinnego wyścigu w ramach memoriału Jana Leśniaka wsiądzie do Seata.

Jestem bardzo pozytywnie nastawiony na te zawody i mam nadzieje, że to będzie dobra zabawa dla wszystkich startujących. – koczy Tomek Rzepecki.

W Dywizji 4 międzynarodowej, Tomek Rzepecki przed zbliżającym się weekendem ma ogromne szanse na zajęcie drugiej pozycji i tytuł wicemistrza Polski w klasie do -2000.

Wiem, że muszę oba wyścigi dojechać, aby zdobyć wicemistrza Polski – mówi Tomek. Dzięki mojemu tacie mogę to osiągnąć, ponieważ poświęcił on swoją skrzynię biegów. Moja skrzynia uległa zniszczeniu po kontakcie na torze w Brnie. Choć tata nadal walczy, aby pożyczyć od kogoś skrzynię na ostatnie wyścigi w sezonie i dołożyć mi na torze.

To będzie dla nas bardzo ważny weekend  – mówi Marek Rzepecki. Cały czas walczymy ze skrzynią biegów do mojego Clio i mam nadzieję, że pojawię się na torze. Wielki finał w Poznaniu rozegra się w Volkswagen Castrol Cup w którym jedzie Adam. Wciąż ma szansę na pierwszą dziesiątkę. W WSMP wystartujemy w sobotę ja i Tomek, a niedzielę po zakończeniu VWCC dołączy do nas Adam w Seacie. To będzie z pewnością jeden z ciekawszych weekendów wyścigowych w tym roku.

Kierowcy pojawią się na torze po raz pierwszy w piątek o godzinie 15:15 kiedy rozegrane zostaną kwalifikacje dla Dywizji 4. Tuż po nim na tor wjadą o 15:50 wyścigowe Golfy.

W sobotę można spodziewać się wielkich emocji podczas trzech wyścigów. Dzień rozpocznie Volkswagen Castrol Cup z Adamem, kolejny wyścig to Dywizja 4 WSMP o 14:15 i po raz drugi tego dnia wyścig pucharowych Golfów o 15:30.

W niedzielę zawodnicy rodzinnego teamu Rzepeckich pojawią się na torze o 16:10 i 17:00 podczas wyścigu Dywizji 4 i godzinnego memoriału.

Zapraszamy na Facebook : https://www.facebook.com/basenhurtatracingteam

inf. pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

SuperOES Tor Łódź 07.08.2022 – wyniki

SuperOES Tor Łódź 07-08-2022 wyniki
SuperOES Tor Łódź znów w akcji! 7 sierpnia zorganizowana została wakacyjna runda na usytuowanym w podłódzkiej Kiełminie...

Pasja do motoryzacji na wyciągnięcie ręki

Prosty przepis na wspaniały spot i to jeszcze cykliczny. To efekt pracy lokalnego stowarzyszenia, które przez 10...

OPEL Astra F 1994 rok, 5 drzwi- 260 km/h [wideo]

OPEL Calibra Turbo 260 kmh
OPEL Astra F, kolor bordowy, styl dziadkowy. "Przy 290 na godzinę na autostradzie niemieckiej auto się zachowuje...

Track Masters 2022 Tor Poznań – wyniki

Za nami piąta runda cyklu Track Masters. Tym razem zawodnicy Central Europe Time Attack wrócili do domu,...

Nowy, elektryczny rekord okrążenia na Nordschleife!

Oficjalnie, Nordschleife zyskało nowego, elektrycznego króla! Lars Kern, kierowca rozwojowy Porsche pobił rekord okrążenia "zielonego piekła'' wśród...

NAJPOCZYTNIEJSZE