Będzie druga edycja Tor Modlin Rally Show

fot. Michał Kondrowski | rallyart.pl

Tor Modlin Rally Show będzie miał kontynuacje. Dzisiaj poznaliśmy pierwsze informacje odnośnie edycji 2021. Będzie jeszcze ciekawiej i jeszcze więcej ścigania, także poza bramami Toru Modlin.

Organizatorzy deklarują wpisanie Tor Modlin Rally Show już na stałe do w kalendarz imprez rajdowych. Szykuje się więc podwójne zakończenie sezonu w formie Rajdu Barbórki i Tor Modlin Rally Show. To na pewno ucieszy kibiców bo ścigania nigdy za dużo. Pozostaje tylko lepsze dobranie terminów bo obie imprezy odbędą się w odstępie 5 dni więc w przypadku awarii załoga wypada z obu imprez. Taki stan podwójnego rajdowego weekendu może być też trudny do udźwignięcia finansowo dla wielu załóg.

Tor Modlin Rally Show odbędzie się w tym roku 27 listopada na terenie Toru oraz co jest nowością w pobliskiej słynnej Twierdzy Modlin. Na trasie dla zawodników pojawią się także, obiecane przez Leszka Kuzaja, co najmniej dwie hopy, które zapewnią dodatkowe emocje dla kibiców.

Dodatkowo dzień później, czyli 28 listopada odbędą się otwarte zawody dla wszystkich zawodników w tym regularnych uczestników Pucharu Toru Modlin, którzy również bez licencji rajdowych będą mogli rywalizować w swoich klasach. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności na wybranych trasach Tor Modlin Rally Show nie wymagających jednak profesjonalnie przygotowanego samochodu do startu.