środa, 28 września, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościBędzie potrzebna pomoc dla Roberta Herby

Będzie potrzebna pomoc dla Roberta Herby

Wielokrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych Robert Herba ma poważne kłopoty ze zdrowiem. Na dniach ma opuścić szpital, a Andrzej Jaroszewisz chce uruchomić pomoc dla Roberta.

Andrzej Jaroszewicz: „Jak najpewniej niektórzy z Was wiedzą powołaliśmy fundację mojego imienia mającą na celu między innymi pomoc ofiarom wypadków drogowych ze szczególnym uwzględnieniem pomocy poszkodowanym w sporcie samochodowym. ROBERT HERBA jest w bardzo ciężkim stanie w jednym ze śląskich szpitali. Jutro zostaje wypisany i prawdopodobnie przekazany do hospicjum. Proszę Was, całą rajdową brać o zadeklarowanie pomocy waszej i waszych organizacji sportowych dla człowieka, który w tym naszym ukochanym sporcie dał kibicom wiele wrażeń i emocji oesowych. Był w końcu czterokrotnym mistrzem Polski w latach 1992,1993,1995 i 1999 a to już przecież coś znaczy. Ponieważ Fundacja odebrała kilka dni temu decyzje KRS i jeszcze się organizuje proszę jedynie o Wasze deklaracje pomocy.”

Kontakt obecnie odbywa się przez facebook lub telefonicznie z Andrzejem Jaroszewiczem. Osoby, które chciały by pomóc mogą się z nim bezpośrednio kontaktować.

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

19 Rajd Włocławski – Choceń 2022 – KJS – zapowiedź

19 Rajd Włocławski - Choceń 2022, będący III Rundą MOB w KJS odbędzie się w niedzielę, 16 października. Zachęcamy do udziału i kierujemy na organizatora - Automobilklub Włocławski.
19 Rajd Włocławski - Choceń 2022, będący III Rundą MOB w KJS odbędzie się w niedzielę, 16...

Best of 6 runda MP Rallycross [wideo]

Najciekawsze sytuacje na Autodromie Słomczyn podczas minionej 6 rundy Mistrzostw Polski Rallycross i Pucharu Polski Autocross. Weekend...

Kajetanowicz po testach przed WRC Rajdem Nowej Zelandii [wideo]

Kajetan Kajetanowicz ma już za sobą szutrowe testy przed WRC Nowej Zelandii. Polska załoga zapoznała się już...

Toyota GT Series Polska – trzecia runda na torze w Kielcach

Dobiega końca drugi sezon Toyota GT Series Polska. W tym roku do zawodów zapisało się ponad 110...

Piotr Więcek przed szansą na tytuł Mistrza Europy w driftingu

W najbliższą sobotę oczy wszystkich kibiców driftingu zwrócone będą na łódzką Moto Arenę, gdzie odbędzie się ostatnia...

NAJPOCZYTNIEJSZE